اسکار: دوباره به فوتبال اروپا خواهم آمد

اسکار: دوباره به فوتبال اروپا خواهم آمد هافبک برزیلی سابق چلسی ابراز امیدواری کرد که بتواند بار دیگر فرصت بازی در فوتبال اروپا را به دست بیاورد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورتال، اسکار هافبک سابق چلسی و برزیل از تمایل خود برای بازی دوباره در اروپا صحبت کرد. طی سه سال گذشته، اسکار در چین برای شانگهای SIPG بازی کرده است؛ تیمی که ۶۰ میلیون پوند برای جذب این بازیکن برزیلی به چلسی پرداخت کرد. اسکار درباره تمایل به بازگشت به فوتبال اروپا گفت:‌من واقعاً می خواهم به اروپا برگردم اما الان نه. در حال حاضر در چین احساس خوبی دارم، هنوز قراردادی دارم که امیدوارم بتوانم آن را عملی کنم. چند تیم خوب به من پیشنهاد دادند که به اروپا برگردم اما اکنون انجام این کار برای من دشوار است. در مساله بازگشت به اروپا مشکلاتی وجود دارد. بنابراین امیدوارم که در اینجا با آرامش قراردادم را حل کنم و سپس به بازگشت به اروپا فکر خواهم کرد. او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: البته اولین باشگاهی که اگر بتوانم به اروپا برگردم انتخاب می کنم چلسی است. خیلی دوست دارم بار دیگر در چلسی بازی کنم. وقتی کودک بودم لیگ ایتالی..

اسکار: دوباره به فوتبال اروپا خواهم آمد

اسکار: دوباره به فوتبال اروپا خواهم آمد

هافبک برزیلی سابق چلسی ابراز امیدواری کرد که بتواند بار دیگر فرصت بازی در فوتبال اروپا را به دست بیاورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورتال، اسکار هافبک سابق چلسی و برزیل از تمایل خود برای بازی دوباره در اروپا صحبت کرد. طی سه سال گذشته، اسکار در چین برای شانگهای SIPG بازی کرده است؛ تیمی که ۶۰ میلیون پوند برای جذب این بازیکن برزیلی به چلسی پرداخت کرد.

اسکار درباره تمایل به بازگشت به فوتبال اروپا گفت:‌من واقعاً می خواهم به اروپا برگردم اما الان نه. در حال حاضر در چین احساس خوبی دارم، هنوز قراردادی دارم که امیدوارم بتوانم آن را عملی کنم. چند تیم خوب به من پیشنهاد دادند که به اروپا برگردم اما اکنون انجام این کار برای من دشوار است. در مساله بازگشت به اروپا مشکلاتی وجود دارد. بنابراین امیدوارم که در اینجا با آرامش قراردادم را حل کنم و سپس به بازگشت به اروپا فکر خواهم کرد.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: البته اولین باشگاهی که اگر بتوانم به اروپا برگردم انتخاب می کنم چلسی است. خیلی دوست دارم بار دیگر در چلسی بازی کنم. وقتی کودک بودم لیگ ایتالیا را بسیار تماشا می کردم زیرا تعداد زیادی برزیلی در آنجا حضور داشتند. بنابراین چندین تیم از ایتالیا وجود دارد که من خیلی دوست دارم مثلاً اینتر و میلان. بنابراین اگر به اروپا برگردم به این هم فکر خواهم کرد که در فوتبال ایتالیا بازی کنم. امیدوارم این اتفاق رخ دهد و بتوانم فرصت بازی در اروپا را به دست بیاورم.

انتهای پیام