استقلال با چهار بازیکن جوان قرارداد امضا کرد

استقلال با چهار بازیکن جوان قرارداد امضا کرد باشگاه استقلال با چهار بازیکن جوان قرارداد امضا کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام احمد مددی، فردین رابط بعد از جلسه با احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال، قراردادش را با این تیم به مدت ۵ سال تمدید کرد. همچنین سینا خادمپور هافبک میانی تیم فوتبال استقلال هم قراردادش را با این تیم به مدت ٣ فصل دیگر تمدید کرد. سرپرست باشگاه استقلال امروز (چهارشنبه) دو قرارداد دیگر هم با دو بازیکن جوان دیگر امضا کرد. میکائیل شیخی مدافع ۱۸ ساله سابق پیکان که سابقه بازی در تیم ملی جوانان را هم دارد، رسما با قراردادی ۵ ساله به استقلال پیوست. همچنین علیرضا خدابخشی بازیکن ۱۸ ساله که سابقه بازی در پایه‌های استقلال و سایپا را دارد و در پست وینگر راست بازی می‌کند با عقد قراردادی ۵ ساله استقلالی شد. انتهای پیام

استقلال با چهار بازیکن جوان قرارداد امضا کرد

باشگاه استقلال با چهار بازیکن جوان قرارداد امضا کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام احمد مددی، فردین رابط بعد از جلسه با احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال، قراردادش را با این تیم به مدت ۵ سال تمدید کرد.
همچنین سینا خادمپور هافبک میانی تیم فوتبال استقلال هم قراردادش را با این تیم به مدت ٣ فصل دیگر تمدید کرد.
سرپرست باشگاه استقلال امروز (چهارشنبه) دو قرارداد دیگر هم با دو بازیکن جوان دیگر امضا کرد.
میکائیل شیخی مدافع ۱۸ ساله سابق پیکان که سابقه بازی در تیم ملی جوانان را هم دارد، رسما با قراردادی ۵ ساله به استقلال پیوست. همچنین علیرضا خدابخشی بازیکن ۱۸ ساله که سابقه بازی در پایه‌های استقلال و سایپا را دارد و در پست وینگر راست بازی می‌کند با عقد قراردادی ۵ ساله استقلالی شد.
انتهای پیام