استرداد امتیاز اروند خرمشهر از داماش گیلان

استرداد امتیاز اروند خرمشهر از داماش گیلان ایسنا/خوزستان با رای کمیته استیناف، امتیاز لیگ یکی تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر به صورت رسمی مجددا به خوزستان بازگشت. پس از اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مبنی بر بازگشت امتیاز لیگ یکی کارون اروند خرمشهر از باشگاه داماش گیلان به خوزستان و اعتراض باشگاه داماش نسبت به رای صادره و تجدیدنظرخواهی در خصوص این رای از سوی کمیته استیناف، در نهایت رای به سود باشگاه اروند خرمشهر اعلام شد. به گزارش ایسنا، باشگاه داماش گیلان در مدت زمانی که باشگاه خرمشهری امتیاز لیگ یکی خود را به آن واگذار کرده بود، به تعهدات مالی خود عمل نکرد. همچنین تاکنون باشگاه اروند خرمشهر موضع خود را برای تیم داری در لیگ یک اعلام نکرده است. البته پیش از این نیز مدیرعامل این باشگاه در گفت و گو با ایسنا اعلام کرده بود در صورتی هزینه ها تامین شوند و اسپانسر پیدا کنیم در لیگ یک تیم داری خواهیم کرد. اما شنیده ها حاکی از این است که باشگاه خرمشهری به دلیل مشکلات مالی قصد واگذاری امتیاز را دارد. انتهای پیام

استرداد امتیاز اروند خرمشهر از داماش گیلان

استرداد امتیاز اروند خرمشهر از داماش گیلان

ایسنا/خوزستان با رای کمیته استیناف، امتیاز لیگ یکی تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر به صورت رسمی مجددا به خوزستان بازگشت.

پس از اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مبنی بر بازگشت امتیاز لیگ یکی کارون اروند خرمشهر از باشگاه داماش گیلان به خوزستان و اعتراض باشگاه داماش نسبت به رای صادره و تجدیدنظرخواهی در خصوص این رای از سوی کمیته استیناف، در نهایت رای به سود باشگاه اروند خرمشهر اعلام شد.

به گزارش ایسنا، باشگاه داماش گیلان در مدت زمانی که باشگاه خرمشهری امتیاز لیگ یکی خود را به آن واگذار کرده بود، به تعهدات مالی خود عمل نکرد.

همچنین تاکنون باشگاه اروند خرمشهر موضع خود را برای تیم داری در لیگ یک اعلام نکرده است. البته پیش از این نیز مدیرعامل این باشگاه در گفت و گو با ایسنا اعلام کرده بود در صورتی هزینه ها تامین شوند و اسپانسر پیدا کنیم در لیگ یک تیم داری خواهیم کرد.

اما شنیده ها حاکی از این است که باشگاه خرمشهری به دلیل مشکلات مالی قصد واگذاری امتیاز را دارد.

انتهای پیام