اسبقیان: در فدراسیون جانبازان و معلولان می‌مانم

اسبقیان: در فدراسیون جانبازان و معلولان می‌مانم رییس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولان در حاشیه مراسم تجلیل از رزمندگان وزارت ورزش و جوانان درباره رفتنش از این فدراسیون گفت: این موضوع صحت ندارد و با قوت در فدراسیون جانبازان و معلولان ادامه خواهم داد. محمدشروین اسبقیان در گفت و گو با ایسنا، در این باره گفت: این شایعه صحت ندارد و با تمام قوت کارم را در فدراسیون جانبازان و معلولان ادامه خواهم داد. وی درباره زمان شروع اردوی تیم های ملی گفت: هنوز مجوز برگزاری اردوها به صورت حضوری داده نشده و ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش آن را در دست بررسی دارد. وی افزود: البته در صورت صدور مجوز، اردوها از آبان ماه آغاز خواهد شد. وی در پایان همچنین از برگزاری نخستین مرحله رکورد گیری دوومیدانی کاران معلول در 9 مهرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب خبر داد و افزود: با توجه به مجوزی که از ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش دریافت کردیم تصمیم داریم رقابت های تیراندازی را هم با هدف ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران برگزار کنیم. انتهای پیام

اسبقیان: در فدراسیون جانبازان و معلولان می‌مانم

اسبقیان: در فدراسیون جانبازان و معلولان می‌مانم

رییس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولان در حاشیه مراسم تجلیل از رزمندگان وزارت ورزش و جوانان درباره رفتنش از این فدراسیون گفت: این موضوع صحت ندارد و با قوت در فدراسیون جانبازان و معلولان ادامه خواهم داد.

محمدشروین اسبقیان در گفت و گو با ایسنا، در این باره گفت: این شایعه صحت ندارد و با تمام قوت کارم را در فدراسیون جانبازان و معلولان ادامه خواهم داد.
وی درباره زمان شروع اردوی تیم های ملی گفت: هنوز مجوز برگزاری اردوها به صورت حضوری داده نشده و ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش آن را در دست بررسی دارد.
وی افزود: البته در صورت صدور مجوز، اردوها از آبان ماه آغاز خواهد شد.

وی در پایان همچنین از برگزاری نخستین مرحله رکورد گیری دوومیدانی کاران معلول در 9 مهرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب خبر داد و افزود: با توجه به مجوزی که از ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش دریافت کردیم تصمیم داریم رقابت های تیراندازی را هم با هدف ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران برگزار کنیم.
انتهای پیام