ازسرگیری پروازهای بین‌المللی در ویتنام بدون گردشگران

ازسرگیری پروازهای بین‌المللی در ویتنام بدون گردشگران ویتنام پروازهای بین‌المللی تجاری به مقصد برخی از کشورهای آسیایی را بدون امکان سفر گردشگران از سر می‌گیرد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسوشیتدپرس، ویتنام پس از مدتی توقف پروازهای بین‌المللی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، قصد دارد از روز جمعه پروازهای بین‌المللی تجاری به برخی از مقصدهای آسیایی را از سربگیرد. پروازهای بین‌المللی ویتنام درحالی آغاز می‌شوند که این امکان به استثنای گردشگران فقط در اختیار شهروندان ویتنام، دیپلمات‌ها، متخصصان، مدیران، صنعتگران، مخترعان و خانواده‌های‌شان قرار خواهد گرفت. همراه داشتن گواهی منفی بودن آزمایش ویروس کرونا مربوط به حداکثر پنج روز پیش از تاریخ سفر یکی از شرط‌های استفاده از این پروازهای برای مسافران خواهد بود. ویتنام پروازهای بین‌المللی را از ماه آوریل متوقف کرده بود. تاکنون ۱۰۵۹ مورد ابتلا به ویروس کرونا در ویتنام گزارش شده است. انتهای پیام

ازسرگیری پروازهای بین‌المللی در ویتنام بدون گردشگران

ازسرگیری پروازهای بین‌المللی در ویتنام بدون گردشگران

ویتنام پروازهای بین‌المللی تجاری به مقصد برخی از کشورهای آسیایی را بدون امکان سفر گردشگران از سر می‌گیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسوشیتدپرس، ویتنام پس از مدتی توقف پروازهای بین‌المللی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، قصد دارد از روز جمعه پروازهای بین‌المللی تجاری به برخی از مقصدهای آسیایی را از سربگیرد.

پروازهای بین‌المللی ویتنام درحالی آغاز می‌شوند که این امکان به استثنای گردشگران فقط در اختیار شهروندان ویتنام، دیپلمات‌ها، متخصصان، مدیران، صنعتگران، مخترعان و خانواده‌های‌شان قرار خواهد گرفت.

همراه داشتن گواهی منفی بودن آزمایش ویروس کرونا مربوط به حداکثر پنج روز پیش از تاریخ سفر یکی از شرط‌های استفاده از این پروازهای برای مسافران خواهد بود.

ویتنام پروازهای بین‌المللی را از ماه آوریل متوقف کرده بود.

تاکنون ۱۰۵۹ مورد ابتلا به ویروس کرونا در ویتنام گزارش شده است.

انتهای پیام