ادامه ناکامی‌های بارسلونا در لالیگا

ادامه ناکامی‌های بارسلونا در لالیگا بارسلونا برابر آلاوس ۱۰ نفره مساوی کرد و برای چهارمین هفته پیاپی در لالیگا از کسب پیروزی باز ماند. به گزارش ایسنا، بارسلونا شنبه شب در هفته هشتم لالیگا برابر آلاوس قرار گرفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. شاگردان رونالد کومان در نیمه اول نمایش خوبی نداشتند و در ضربات نهایی بی دقت بودند. اشتباه بزرگ نتو موجب شد دروازه بارسا در دقیقه ۳۱ باز شود. جرارد پیکه به دروازه‌بان آبی اناری‌ها پاس داد و او توپ را گم کرد تا لوییس ریخوا به راحتی گل نخست بازی را به ثمر برساند. در شروع نیمه دوم بارسا چند تغییر انجام داد و پدری، ترینکائو و میرالم پیانیچ وارد زمین شدند. آبی اناری ها بازی بهتری به نمایش گذاشتند و مدام حمله می کردند اما نمی توانستند دروازه میزبان را باز کنند. تا اینکه ژوتا در دقیقه ۶۲ با کارت زرد دوم از بازی اخراج و آلاوس ۱۰ نفره شد. لحظاتی بعد آنتوان گریزمان گل مساوی را به ثمر رساند. پس از این گل آبی اناری ها به دنبال کسب سه امتیاز بودند و فشار را روی دروازه میزبان هر لحظه بیشتر می کردند. با این حال دفاع آلاوس و دروازه‌بان این تیم م..

ادامه ناکامی‌های بارسلونا در لالیگا

ادامه ناکامی‌های بارسلونا در لالیگا

بارسلونا برابر آلاوس ۱۰ نفره مساوی کرد و برای چهارمین هفته پیاپی در لالیگا از کسب پیروزی باز ماند.

به گزارش ایسنا، بارسلونا شنبه شب در هفته هشتم لالیگا برابر آلاوس قرار گرفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

شاگردان رونالد کومان در نیمه اول نمایش خوبی نداشتند و در ضربات نهایی بی دقت بودند. اشتباه بزرگ نتو موجب شد دروازه بارسا در دقیقه ۳۱ باز شود. جرارد پیکه به دروازه‌بان آبی اناری‌ها پاس داد و او توپ را گم کرد تا لوییس ریخوا به راحتی گل نخست بازی را به ثمر برساند.

در شروع نیمه دوم بارسا چند تغییر انجام داد و پدری، ترینکائو و میرالم پیانیچ وارد زمین شدند. آبی اناری ها بازی بهتری به نمایش گذاشتند و مدام حمله می کردند اما نمی توانستند دروازه میزبان را باز کنند. تا اینکه ژوتا در دقیقه ۶۲ با کارت زرد دوم از بازی اخراج و آلاوس ۱۰ نفره شد. لحظاتی بعد آنتوان گریزمان گل مساوی را به ثمر رساند. پس از این گل آبی اناری ها به دنبال کسب سه امتیاز بودند و فشار را روی دروازه میزبان هر لحظه بیشتر می کردند. با این حال دفاع آلاوس و دروازه‌بان این تیم مقاومت کردند و توانستند یک امتیاز از این بازی به دست آورند.

بارسلونا که چهار بازی پیاپی است در کسب پیروزی ناکام می ماند با هشت امتیاز در رتبه دروازدهم جدول قرار دارد.

انتهای پیام