ادامه طلسم اولدترافورد برای یونایتد

ادامه طلسم اولدترافورد برای یونایتد تصویر آرشیوی است. منچستریونایتد در ادامه نتایج ضعیف خود در ورزشگاه اولدترافورد به آرسنال باخت. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها منچستریونایتد در خانه به دیدار آرسنال رفت. شاگردان اوله‌گنار سولسشایر که این فصل در خانه برابر کریستال پالاس و تاتنهام شکست خوردند و مقابل چلسی مساوی کردند، در دیدار برابر توپچی‌های لندن نیز با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند. نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید ولی آرسنال توانست در نیمه دوم صاحب یک ضربه پنالتی شود که پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی گل کرد و این دیدار با برتری یک بر صفر آرسنال به پایان رسید. در ادامه دیدارهای این هفته تاتنهام برابر برایتون بازی خواهد کرد. انتهای پیام

ادامه طلسم اولدترافورد برای یونایتد

ادامه طلسم اولدترافورد برای یونایتد
تصویر آرشیوی است.

منچستریونایتد در ادامه نتایج ضعیف خود در ورزشگاه اولدترافورد به آرسنال باخت.

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها منچستریونایتد در خانه به دیدار آرسنال رفت.

شاگردان اوله‌گنار سولسشایر که این فصل در خانه برابر کریستال پالاس و تاتنهام شکست خوردند و مقابل چلسی مساوی کردند، در دیدار برابر توپچی‌های لندن نیز با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند.
نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید ولی آرسنال توانست در نیمه دوم صاحب یک ضربه پنالتی شود که پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی گل کرد و این دیدار با برتری یک بر صفر آرسنال به پایان رسید.

در ادامه دیدارهای این هفته تاتنهام برابر برایتون بازی خواهد کرد.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW