ادامه درخشش حدادی در CBA/ سیچوان با دبل‌دبل حامد برد

ادامه درخشش حدادی در CBA/ سیچوان با دبل‌دبل حامد برد تیم بسکتبال سیچوان با درخشش حدادی موفق شد در یک بازی نزدیک ۸۱ - ۸۰ حریف خود را شکست دهد. به گزارش ایسنا، امروز (پنج‌شنبه) ۱۵ آبان ۱۳۹۹ در هفته نهم از رقابت‌های لیگ بسکتبال چین (CBA)، تیم بسکتبال سیچوان با درخشش حامد حدادی سنتر و ستاره ایرانی خود، در یک بازی نزدیک موفق شد با نتیجه ۸۱ - ۸۰ برابر تیم بیجینگ داکس به پیروزی برسد. حدادی در این بازی حضور ۴۶ دقیقه‌ای داشت که در نهایت با کسب ۲۵ امتیاز، ثبت ۱۹ ریباند و ۵ پاس گل، ضمن ثبت دبل‌دبل امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد. یاران حدادی با کسب این برد در رتبه سیزدهم لیگ CBA قرار دارند. حدادی در بازی قبل سیچوان نیز دبل‌دبل کرد و پیش از آن هم نخستین تریپل دبل فصل را به نام خود ثبت کرد. انتهای پیام

ادامه درخشش حدادی در CBA/ سیچوان با دبل‌دبل حامد برد

ادامه درخشش حدادی در CBA/ سیچوان با دبل‌دبل حامد برد

تیم بسکتبال سیچوان با درخشش حدادی موفق شد در یک بازی نزدیک ۸۱ – ۸۰ حریف خود را شکست دهد.

به گزارش ایسنا، امروز (پنج‌شنبه) ۱۵ آبان ۱۳۹۹ در هفته نهم از رقابت‌های لیگ بسکتبال چین (CBA)، تیم بسکتبال سیچوان با درخشش حامد حدادی سنتر و ستاره ایرانی خود، در یک بازی نزدیک موفق شد با نتیجه ۸۱ – ۸۰ برابر تیم بیجینگ داکس به پیروزی برسد.

حدادی در این بازی حضور ۴۶ دقیقه‌ای داشت که در نهایت با کسب ۲۵ امتیاز، ثبت ۱۹ ریباند و ۵ پاس گل، ضمن ثبت دبل‌دبل امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد.

یاران حدادی با کسب این برد در رتبه سیزدهم لیگ CBA قرار دارند. حدادی در بازی قبل سیچوان نیز دبل‌دبل کرد و پیش از آن هم نخستین تریپل دبل فصل را به نام خود ثبت کرد.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW