اخراج دو بازیکن از تیم ملی انگلیس به دلیل مسائل غیراخلاقی

اخراج دو بازیکن از تیم ملی انگلیس به دلیل مسائل غیراخلاقی میسون گرینوود و فیل فودن به دلیل مسائل غیراخلاقی از اردوی تیم ملی فوتبال انگلیس اخراج شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تیم ملی فوتبال انگلیس باید فردا شب در دومین دیدار خود در لیگ ملت‌های اروپا به دیدار دانمارک برود. میسون گرینوود و فیل فودن به دلیل مسائل غیراخلاقی از اردوی تیم ملی فوتبال انگلیس اخراج شدند. گرت ساوت گیت با اعلام این خبر اعلام کرد این دو بازیکن به همین دلیل به انگلیس برگشتند و فعلا جایی در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورشان ندارند. پیش‌تر نیز هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد به دلیل درگیری با پلیس یونان و بازداشت در این کشور از اردوی تیم ملی انگلیس خط خورد تا حاشیه‌های زیادی پیرامون تیم ملی فوتبال انگلیس در چند روز اخیر وجود داشته باشد. انتهای پیام

اخراج دو بازیکن از تیم ملی انگلیس به دلیل مسائل غیراخلاقی

اخراج دو بازیکن از تیم ملی انگلیس به دلیل مسائل غیراخلاقی

میسون گرینوود و فیل فودن به دلیل مسائل غیراخلاقی از اردوی تیم ملی فوتبال انگلیس اخراج شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تیم ملی فوتبال انگلیس باید فردا شب در دومین دیدار خود در لیگ ملت‌های اروپا به دیدار دانمارک برود. میسون گرینوود و فیل فودن به دلیل مسائل غیراخلاقی از اردوی تیم ملی فوتبال انگلیس اخراج شدند.

گرت ساوت گیت با اعلام این خبر اعلام کرد این دو بازیکن به همین دلیل به انگلیس برگشتند و فعلا جایی در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورشان ندارند.

پیش‌تر نیز هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد به دلیل درگیری با پلیس یونان و بازداشت در این کشور از اردوی تیم ملی انگلیس خط خورد تا حاشیه‌های زیادی پیرامون تیم ملی فوتبال انگلیس در چند روز اخیر وجود داشته باشد.

انتهای پیام