اخراج بازیکن راکتس از پلی آف NBA به خاطر زیر پاگذاشتن قوانین

اخراج بازیکن راکتس از پلی آف NBA به خاطر زیر پاگذاشتن قوانین NBA دنیل هاوس را به خاطر زیرپا گذاشتن قوانین از دیزنی ورلد اخراج کرد و این بازیکن نخواهد توانست در بازی های پلی اف به میدان برود. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، NBA پس از تحقیق روی دنیل هاوس سخت ترین مجازات را برای بازیکن تیم بسکتبال هیوستون راکتس در نظر گرفت. هاوس به دعوت یک زن به هتلش، در جایی که به عنوان مهمان دیزنی ورلد محسوب می شد متهم شد. این کار با قوانین مغایرت داشت. لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا پس از این که مطمئن شد این اتفاق افتاده است بازیکن راکتس را از دیزنی ورلد (محل اختصاصی برای اقامت تیم های بسکتبال حاضر در NBA) اخراج کرد و اجازه نخواهد داد به آنجا برگردد. این سازمان در بیانیه اش نوشت: هاوس محل برگزاری بازی ها را ترک خواهد کرد و اجازه نخواهد داشت در هیچ یک از بازی های این فصل راکتس بازی کند. به علت این که هیچ کس با این خانم تماس نداشت محرومیت های بیشتری برای بسکتبالیست آمریکایی لحاظ نشد. پیش از این برونو کابوبلو و هوملز به خاطر زیر پا گذاشتن پروتکل جریمه شده اما اخراج نشده بودند. اکنون شرایط برای مایک دان..

اخراج بازیکن راکتس از پلی آف NBA به خاطر زیر پاگذاشتن قوانین

اخراج بازیکن راکتس از پلی آف NBA به خاطر زیر پاگذاشتن قوانین

NBA دنیل هاوس را به خاطر زیرپا گذاشتن قوانین از دیزنی ورلد اخراج کرد و این بازیکن نخواهد توانست در بازی های پلی اف به میدان برود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، NBA پس از تحقیق روی دنیل هاوس سخت ترین مجازات را برای بازیکن تیم بسکتبال هیوستون راکتس در نظر گرفت. هاوس به دعوت یک زن به هتلش، در جایی که به عنوان مهمان دیزنی ورلد محسوب می شد متهم شد. این کار با قوانین مغایرت داشت. لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا پس از این که مطمئن شد این اتفاق افتاده است بازیکن راکتس را از دیزنی ورلد (محل اختصاصی برای اقامت تیم های بسکتبال حاضر در NBA) اخراج کرد و اجازه نخواهد داد به آنجا برگردد. این سازمان در بیانیه اش نوشت: هاوس محل برگزاری بازی ها را ترک خواهد کرد و اجازه نخواهد داشت در هیچ یک از بازی های این فصل راکتس بازی کند.

به علت این که هیچ کس با این خانم تماس نداشت محرومیت های بیشتری برای بسکتبالیست آمریکایی لحاظ نشد.

پیش از این برونو کابوبلو و هوملز به خاطر زیر پا گذاشتن پروتکل جریمه شده اما اخراج نشده بودند.

اکنون شرایط برای مایک دانتونی، سرمربی راکتس سخت شده است چون بازیکنان کمی در این پست دارد که بتواند از آن ها بهره ببرد. نبود هاوس در بازی های حساس پلی آف برای این تیم گران تمام خواهد شد.

انتهای پیام