احتمال افزایش تماشاگران رویدادهای ورزشی در ژاپن

احتمال افزایش تماشاگران رویدادهای ورزشی در ژاپن میزبان بازی‌های المپیک قصد دارد میزان تماشاگران رویدادهای ورزشی در این کشور را تا سقف ۲۰ هزار نفر افزایش دهد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت insidethegames، ژاپن کشور میزبان المپیک و پارالمپیک در نظر دارد که میزان تماشاگران رویدادهای ورزشی در این کشور را تا سقف ۲۰ هزار نفر افزایش دهد. طبق گزارش کیودو، بالاترین سقف ورود تماشاگران در کشور ژاپن می تواند به ۲۰ هزار نفر نیز برسد. این احتمال به دنبال درخواست بیسبال حرفه ای و لیگ فوتبال ژاپن برای افزایش محدودیت به ۲۰ هزار نفر برای هر بازی یا ۵۰ درصد ظرفیت یک مکان برگزار است. البته این درخواست هنوز مورد موافقت قرار نگرفته است . دولت ژاپن قرار است فردا در مورد این پیشنهاد بحث کند. موارد ابتلا ویروس کرونا به تدریج در ژاپن در حال کم شدن است، این کشور روز گذشته ۴۹۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد. تعداد موارد روزانه به حدود یک سوم موارد گزارش شده در ابتدای ماه آگوست رسیده است و به همین خاطر درخواست ها برای کم شدن محدودیت ها در این کشور به دولت ارسال شده است. از دهم ژوئیه سالن ها می تو..

احتمال افزایش تماشاگران رویدادهای ورزشی در ژاپن

احتمال افزایش تماشاگران رویدادهای ورزشی در ژاپن

میزبان بازی‌های المپیک قصد دارد میزان تماشاگران رویدادهای ورزشی در این کشور را تا سقف ۲۰ هزار نفر افزایش دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت insidethegames، ژاپن کشور میزبان المپیک و پارالمپیک در نظر دارد که میزان تماشاگران رویدادهای ورزشی در این کشور را تا سقف ۲۰ هزار نفر افزایش دهد. طبق گزارش کیودو، بالاترین سقف ورود تماشاگران در کشور ژاپن می تواند به ۲۰ هزار نفر نیز برسد.
این احتمال به دنبال درخواست بیسبال حرفه ای و لیگ فوتبال ژاپن برای افزایش محدودیت به ۲۰ هزار نفر برای هر بازی یا ۵۰ درصد ظرفیت یک مکان برگزار است. البته این درخواست هنوز مورد موافقت قرار نگرفته است .
دولت ژاپن قرار است فردا در مورد این پیشنهاد بحث کند.

موارد ابتلا ویروس کرونا به تدریج در ژاپن در حال کم شدن است، این کشور روز گذشته ۴۹۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد. تعداد موارد روزانه به حدود یک سوم موارد گزارش شده در ابتدای ماه آگوست رسیده است و به همین خاطر درخواست ها برای کم شدن محدودیت ها در این کشور به دولت ارسال شده است.
از دهم ژوئیه سالن ها می توانند از ۵۰۰۰ تماشاگر میزبانی کنند و سقف ورود تماشاگران برای رویدادهای ورزشی در کشور ژاپن همین تعداد است.

این افزایش تماشاگر، خبر مثبتی برای برگزارکنندگان بازیهای المپیک و پارالمپیک در توکیو است که به دلیل بحران جهانی بهداشت این بازیها را به سال ۲۰۲۱ موکول کردند هنوز مشخص نیست که تماشاگران می توانند در این بازی های المپیک شرکت کنند یا خیر.

انتهای پیام