اجراهای پایانی «پهنه نوروز» به‌صورت آنلاین پخش می‌شود

اجراهای پایانی «پهنه نوروز» به‌صورت آنلاین پخش می‌شودبه گزارش ایرنا، گروه‌های موسیقی نواحی «شمس خواف» و «آوای طبری» در روزهای پایانی رویداد «پهنه نوروز» به اجرا می‌پردازند. گروه موسیقی نواحی «شمس خواف» به سرپرستی سیف‌الله ورزیده‌رودی، ۳۰ سال سابقه فعالیت در ۲ رشته حرکات آئینی و موسیقی محلی را دارد و از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۱۲ فروردین در پهنه رودکی، به اجرای موسیقی محلی استان خراسان رضوی می‌پردازد. اجرای گروه موسیقی «آوای طبری» به سرپرستی جلال محمدی که اجرای موسیقی سریال پایتخت را در کارنامه کاری خود دارد نیز در روز جمعه ۱۳ فروردین از ساعت ۱۸ پخش می‌شود. ویژه برنامه «پهنه نوروز» از اول تا سیزدهم فروردین ماه و از ساعت ۱۸ در پهنه رودکی، رو به روی تالار وحدت، به همت بنیاد رودکی و مشارکت شهرداری منطقه ۱۱ برگزار می‌شود.

اجراهای پایانی «پهنه نوروز» به‌صورت آنلاین پخش می‌شوداجراهای پایانی «پهنه نوروز» به‌صورت آنلاین پخش می‌شود

به گزارش ایرنا، گروه‌های موسیقی نواحی «شمس خواف» و «آوای طبری» در روزهای پایانی رویداد «پهنه نوروز» به اجرا می‌پردازند. گروه موسیقی نواحی «شمس خواف» به سرپرستی سیف‌الله ورزیده‌رودی، ۳۰ سال سابقه فعالیت در ۲ رشته حرکات آئینی و موسیقی محلی را دارد و از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۱۲ فروردین در پهنه رودکی، به اجرای موسیقی محلی استان خراسان رضوی می‌پردازد.

اجرای گروه موسیقی «آوای طبری» به سرپرستی جلال محمدی که اجرای موسیقی سریال پایتخت را در کارنامه کاری خود دارد نیز در روز جمعه ۱۳ فروردین از ساعت ۱۸ پخش می‌شود.

ویژه برنامه «پهنه نوروز» از اول تا سیزدهم فروردین ماه و از ساعت ۱۸ در پهنه رودکی، رو به روی تالار وحدت، به همت بنیاد رودکی و مشارکت شهرداری منطقه ۱۱ برگزار می‌شود.

Radio Eram

FREE
VIEW