اثر تازه رضا یزدانی در چشم روشنی برای خانه امن

اثر تازه رضا یزدانی در چشم روشنی برای خانه امن به گزارش روز جمعه سیما فیلم، سریال «خانه امن» به کارگرانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری از سری تولیدات جاسوسی- امنیتی سیمافیلم است که از شنبه ۱۰ آبان ماه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. به دعوت برنامه «چشم روشنی» به تهیه‌کنندگی مقداد مومن نژاد، عوامل سریال «خانه امن» جمعه ۹ آبان ساعت ۲۲:۴۵ در این برنامه حضور پیدا می‌کنند تا از جدیدترین تولید سیمافیلم بگویند. در این برنامه از تازه‌ترین اثر رضا یزدانی خواننده پاپ با نام «خانه اجدادی» که تیتراژ پایانی سریال «خانه امن» است، رونمایی می‌شود. این اثر سروده مجید بابازاده و با آهنگسازی و خوانندگی رضا یزدانی تهیه شده است. این سریال دومین همکاری یزدانی و صفری است، پیشتر خواننده پاپ سه قطعه برای سریال ترور خاموش به کارگردانی یزدانی خواند. مهمانان این برنامه احمد معظمی، امین زندگانی، سامان صفاری و نیلوفر کوخانی هستند.

اثر تازه رضا یزدانی در چشم روشنی برای خانه امن اثر تازه رضا یزدانی در چشم روشنی برای خانه امن

به گزارش روز جمعه سیما فیلم، سریال «خانه امن» به کارگرانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری از سری تولیدات جاسوسی- امنیتی سیمافیلم است که از شنبه ۱۰ آبان ماه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

به دعوت برنامه «چشم روشنی» به تهیه‌کنندگی مقداد مومن نژاد، عوامل سریال «خانه امن» جمعه ۹ آبان ساعت ۲۲:۴۵ در این برنامه حضور پیدا می‌کنند تا از جدیدترین تولید سیمافیلم بگویند.

در این برنامه از تازه‌ترین اثر رضا یزدانی خواننده پاپ با نام «خانه اجدادی» که تیتراژ پایانی سریال «خانه امن» است، رونمایی می‌شود.

این اثر سروده مجید بابازاده و با آهنگسازی و خوانندگی رضا یزدانی تهیه شده است.

این سریال دومین همکاری یزدانی و صفری است، پیشتر خواننده پاپ سه قطعه برای سریال ترور خاموش به کارگردانی یزدانی خواند.

مهمانان این برنامه احمد معظمی، امین زندگانی، سامان صفاری و نیلوفر کوخانی هستند.