«اتصال برق» عامل آتش‌سوزی در بندر لنگه اعلام شد

«اتصال برق» عامل آتش‌سوزی در بندر لنگه اعلام شد فرماندار بندرلنگه علت آتش سوزی در اسکله بندرلنگه را که منجر به از میان رفتن هفت فروند لنج صیادی شد، «اتصال برق» اعلام کرد. علی نیکوئی به خبرگزاری تسنیم گفته این آتش‌سوزی در ساعات پایانی پنج‌شنبه، ۲۲ خرداد روی داد و علاوه بر هفت فروند لنج صیادی چوبی و فایبرگلاس، تعدادی قایق دیگر نیز آسیب دیده‌اند. او توضیح دقیقی درباره نحوه «اتصال برق» که منجر به آتش‌سوزی نداده ولی در گفت‌وگویی دیگر به خبرگزاری ایسنا گفته خدمه لنج یکی از این شناورها «در حال آشپزی بودند که موجب آتش گرفتن آن شناور و شش فروند دیگر از شناورها شد.» در این بندرگاه، ۱۶۰ فروند لنج صیادی و ۴۰۰ فروندقایق موتوری پهلو گرفته بود. قرار است میزان دقیق خسارت واردشده به این بندر، پس از بررسی اعلام شود. در ۷۰ روز اخیر بیش از ۲۴۰ مورد آتش‌سوزی در جنگل‌ها، مراتع و فضای سبز مناطق مختلف ایران رخ داده است.

«اتصال برق» عامل آتش‌سوزی در بندر لنگه اعلام شد

فرماندار بندرلنگه علت آتش سوزی در اسکله بندرلنگه را که منجر به از میان رفتن هفت فروند لنج صیادی شد، «اتصال برق» اعلام کرد.

علی نیکوئی به خبرگزاری تسنیم گفته این آتش‌سوزی در ساعات پایانی پنج‌شنبه، ۲۲ خرداد روی داد و علاوه بر هفت فروند لنج صیادی چوبی و فایبرگلاس، تعدادی قایق دیگر نیز آسیب دیده‌اند.

او توضیح دقیقی درباره نحوه «اتصال برق» که منجر به آتش‌سوزی نداده ولی در گفت‌وگویی دیگر به خبرگزاری ایسنا گفته خدمه لنج یکی از این شناورها «در حال آشپزی بودند که موجب آتش گرفتن آن شناور و شش فروند دیگر از شناورها شد.»

در این بندرگاه، ۱۶۰ فروند لنج صیادی و ۴۰۰ فروندقایق موتوری پهلو گرفته بود. قرار است میزان دقیق خسارت واردشده به این بندر، پس از بررسی اعلام شود.

در ۷۰ روز اخیر بیش از ۲۴۰ مورد آتش‌سوزی در جنگل‌ها، مراتع و فضای سبز مناطق مختلف ایران رخ داده است.

Radio Eram

FREE
VIEW