ابتلای یک بازیکن حریف عربستانی سپاهان به کرونا

ابتلای یک بازیکن حریف عربستانی سپاهان به کرونا النصر که خود را آماده رویارویی با سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا می کند از ابتلای یک بازیکن خود به ویروس کرونا خبر داد. به گزارش ایسنا و به نقل از سعودی لیگ، باشگاه النصر عربستان در سومین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف سپاهان برود. عبدالعزیر المریسل خبرنگار ورزشی که اخبار متعلق به باشگاه النصر را پوشش می دهد اعلام کرد که یک بازیکن از این تیم به ویروس کوید ۱۹ مبتلا شده است. نام این بازیکن عبدالله الشنقیطی است که به تازگی به تیم پیوست. ابتلای به کرونا در بین چند تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد تا جایکه ۶ نفر از الهلال و یک بازیکن از الدحیل هم به ویروس مبتلا شده اند. النصر از دو بازی خود ۴ امتیاز کسب کرده است این درحالی است که سپاهان با ۳ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی جای دارد. انتهای پیام

ابتلای یک بازیکن حریف عربستانی سپاهان به کرونا

ابتلای یک بازیکن حریف عربستانی سپاهان به کرونا

النصر که خود را آماده رویارویی با سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا می کند از ابتلای یک بازیکن خود به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سعودی لیگ، باشگاه النصر عربستان در سومین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف سپاهان برود.

عبدالعزیر المریسل خبرنگار ورزشی که اخبار متعلق به باشگاه النصر را پوشش می دهد اعلام کرد که یک بازیکن از این تیم به ویروس کوید ۱۹ مبتلا شده است.

نام این بازیکن عبدالله الشنقیطی است که به تازگی به تیم پیوست.

ابتلای به کرونا در بین چند تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد تا جایکه ۶ نفر از الهلال و یک بازیکن از الدحیل هم به ویروس مبتلا شده اند.

النصر از دو بازی خود ۴ امتیاز کسب کرده است این درحالی است که سپاهان با ۳ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی جای دارد.

انتهای پیام