آمار بازی سپاهان و النصر عربستان

آمار بازی سپاهان و النصر عربستان مصاف دو تیم فوتبال سپاهان و النصر عربستان در حالی با برتری ۲ بر صفر تیم عربستانی به پایان رسید که دو تیم بازی پایاپایی داشتند. به گزارش ایسنا، تیم‌های فوتبال سپاهان و النصر عربستان در مسابقه‌ای از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر النصر عربستان به پایان رسید تا سپاهان با ۳ امتیاز از ۳ بازی در رده سوم جدول رده بندی گروه D باقی بماند. آمار این مسابقه به شرح زیر است: درصد مالکیت توپ سپاهان ۴۹.۴ – النصر عربستان ۵۰.۶ کرنرها سپاهان ۲ – النصر عربستان ۴ پاس‌ها سپاهان ۵۵۹ – النصر عربستان ۵۷۶ شوت‌ها سپاهان ۱۳ – النصر عربستان ۱۳ شوت در چارچوب سپاهان ۶ – النصر عربستان ۳ تکل‌ها سپاهان ۱۹ – النصر عربستان ۲۰ انتهای پیام

آمار بازی سپاهان و النصر عربستان

آمار بازی سپاهان و النصر عربستان

مصاف دو تیم فوتبال سپاهان و النصر عربستان در حالی با برتری ۲ بر صفر تیم عربستانی به پایان رسید که دو تیم بازی پایاپایی داشتند.

به گزارش ایسنا، تیم‌های فوتبال سپاهان و النصر عربستان در مسابقه‌ای از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر النصر عربستان به پایان رسید تا سپاهان با ۳ امتیاز از ۳ بازی در رده سوم جدول رده بندی گروه D باقی بماند. آمار این مسابقه به شرح زیر است:

درصد مالکیت توپ

سپاهان ۴۹.۴ – النصر عربستان ۵۰.۶

کرنرها

سپاهان ۲ – النصر عربستان ۴

پاس‌ها

سپاهان ۵۵۹ – النصر عربستان ۵۷۶

شوت‌ها

سپاهان ۱۳ – النصر عربستان ۱۳

شوت در چارچوب

سپاهان ۶ – النصر عربستان ۳

تکل‌ها

سپاهان ۱۹ – النصر عربستان ۲۰

انتهای پیام