آغاز مذاکرات آرسنال با هافبک مصری برای تمدید قرارداد

آغاز مذاکرات آرسنال با هافبک مصری برای تمدید قرارداد باشگاه آرسنال از آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد محمد الننی خبر داد. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، محمد الننی هافبک مصری در این فصل عملکرد بسیار خوبی برای تیم مایکل آرتتا از خود نشان داده است و همین عملکرد خوب سبب شده که مسئولان باشگاه آرسنال در پی تمدید قرارداد او باشند. قرارداد الننی در پایان فصل جاری لیگ برتر انگلیس به پایان می رسید و باشگاه آرسنال نمی خواهد این بازیکن را به راحتی از دست بدهد و به همین خاطر با مدیر برنامه های او تماس هایی داشته است تا مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن شروع شود. آرسنال که در لیگ اروپا عملکرد بسیار خوبی داشته است در لیگ جزیره نیز با برتری خارج از خانه برابر منچستریونایتد برای مدعیان خط و نشان کشید. انتهای پیام

آغاز مذاکرات آرسنال با هافبک مصری برای تمدید قرارداد

آغاز مذاکرات آرسنال با هافبک مصری برای تمدید قرارداد

باشگاه آرسنال از آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد محمد الننی خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، محمد الننی هافبک مصری در این فصل عملکرد بسیار خوبی برای تیم مایکل آرتتا از خود نشان داده است و همین عملکرد خوب سبب شده که مسئولان باشگاه آرسنال در پی تمدید قرارداد او باشند.

قرارداد الننی در پایان فصل جاری لیگ برتر انگلیس به پایان می رسید و باشگاه آرسنال نمی خواهد این بازیکن را به راحتی از دست بدهد و به همین خاطر با مدیر برنامه های او تماس هایی داشته است تا مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن شروع شود.

آرسنال که در لیگ اروپا عملکرد بسیار خوبی داشته است در لیگ جزیره نیز با برتری خارج از خانه برابر منچستریونایتد برای مدعیان خط و نشان کشید.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW