آغاز لیگ بسکتبال با برد سخت شاگردان شاهین‌طبع

آغاز لیگ بسکتبال با برد سخت شاگردان شاهین‌طبع تیم شهرداری گرگان موفق شد در نخستین بازی فصل جدید لیگ بسکتبال مقابل حریف خود به برتری برسد. به گزارش ایسنا، هفته نخست لیگ برتر ‌بسکتبال ایران امروز (پنج‌شنبه) ۱۵ آبان آغاز که در تک بازی انجام شده دو تیم شهرداری گرگان ‌و مس رفسنجان پس از تساوی ۷۲ - ۷۲ در وقت‌های معمول راهی وقت‌های اضافه شدند که نهایتا این دیدار جذاب با نتیجه ۸۸ - ۷۸ به سود شهرداری گرگان پایان یافت. با توجه به متمرکز بودن فصل جدید لیگ بسکتبال، این بازی به میزبانی سالن بسکتبال آزادی برگزار شد. نتایج چهار کوارتر و یک وقت اضافه این دیدار نزدیک به شرح زیر رقم خورد: کوارتر اول: ۱۴ - ۱۹ مس کوارتر دوم: ۲۴ - ۱۷ شهرداری کوارتر سوم: ۱۴ - ۱۴ مساوی کوارتر چهارم: ۲۰ - ۲۲ مس وقت اضافه اول: ۱۶ - ۶ شهرداری در پایان این بازی جذاب محمد جمشیدی بازیکن پست سه شهرداری گرگان با کسب ۴۱ امتیاز برای تیم شاهین‌طبع تاپ اسکورر این دیدار شد. طبق شیوه جدید برگزاری لیگ، مسابقات در دو گروه ۸ تیمی به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شوند که هر تیم در هر هفته باید دو بازی را انجام دهد. برنامه و نتایج ب..

آغاز لیگ بسکتبال با برد سخت شاگردان شاهین‌طبع

آغاز لیگ بسکتبال با برد سخت شاگردان شاهین‌طبع

تیم شهرداری گرگان موفق شد در نخستین بازی فصل جدید لیگ بسکتبال مقابل حریف خود به برتری برسد.

به گزارش ایسنا، هفته نخست لیگ برتر ‌بسکتبال ایران امروز (پنج‌شنبه) ۱۵ آبان آغاز که در تک بازی انجام شده دو تیم شهرداری گرگان ‌و مس رفسنجان پس از تساوی ۷۲ – ۷۲ در وقت‌های معمول راهی وقت‌های اضافه شدند که نهایتا این دیدار جذاب با نتیجه ۸۸ – ۷۸ به سود شهرداری گرگان پایان یافت.

با توجه به متمرکز بودن فصل جدید لیگ بسکتبال، این بازی به میزبانی سالن بسکتبال آزادی برگزار شد. نتایج چهار کوارتر و یک وقت اضافه این دیدار نزدیک به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۱۴ – ۱۹ مس

کوارتر دوم: ۲۴ – ۱۷ شهرداری

کوارتر سوم: ۱۴ – ۱۴ مساوی

کوارتر چهارم: ۲۰ – ۲۲ مس

وقت اضافه اول: ۱۶ – ۶ شهرداری

در پایان این بازی جذاب محمد جمشیدی بازیکن پست سه شهرداری گرگان با کسب ۴۱ امتیاز برای تیم شاهین‌طبع تاپ اسکورر این دیدار شد.

طبق شیوه جدید برگزاری لیگ، مسابقات در دو گروه ۸ تیمی به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شوند که هر تیم در هر هفته باید دو بازی را انجام دهد. برنامه و نتایج بازی‌های هفته نخست گروه الف به شرح زیر است:

پنج‌شنبه

شهرداری گرگان ۸۸ – ۶۸ مس رفسنجان

نفت آبادان – خانه بسکتبال خوزستان (لغو شد)

جمعه

خانه بسکتبال خوزستان – شهرداری گرگان (احتمالا لغو می‌شود)

مس رفسنجان – نفت آبادان

شنبه

آویژه صنعت مشهد – شهرداری قزوین

اکسون تهران – رعد پدافند مشهد

یک‌شنبه

آویژه صنعت مشهد – اکسون تهران

شهرداری قزوین – رعد پدافند مشهد

با توجه به قوانین فدراسیون بسکتبال اگر تیمی بالای ۴ بازیکنان مبتلا به کرونا داشته باشد، بازی آن تیم لغو می‌شود که طبق اخبار، گویا ۵ بازیکن تیم خانه بسکتبال خوزستان مبتلا به کرونا بودند که باعث دیدار امروز این تیم مقابل نفت آبادان لغو شود. گفته می‌شود بازی دوم خوزستانی‌ها این بار برابر شهرداری گرگان نیز در این هفته برگزار نمی‌شود.

انتهای پیام