آغاز لیگ برتر هندبال با برتری شاملی مقابل پرسپولیس

آغاز لیگ برتر هندبال با برتری شاملی مقابل پرسپولیس نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در نخستین دیدار از رقابت‌های لیگ برتر مقابل پرسپولیس بهبهان به برتری رسید. به گزارش ایسنا، سی و سومین دوره از رقابت‌های لیگ برتر هندبال از امروز با حضور ۱۲ تیم به صورت متمرکز و به میزبانی تهران و تالار شهید سردار سلیمانی آغاز شد. در نخستین دیدار دو تیم شهید شاملی کازرون و پرسپولیس بهبهان مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه ۲۹ بر ۱۸ به سود قرمزپوشان شهید شاملی کازرون به پایان رسید. علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال و حمیدرضا عزتی دبیر فدراسیون و همچنین ابوالحسن مهدوی رییس اسبق این فدراسیون و تعداد کمی تماشاچی در سالن مسابقه حضور داشتند. مرحله نخست دور رفت لیگ برتر هندبال در دو گروه و طی ۶ روز به میزبانی تهران و با حضور ۱۲ تیم انجام خواهد شد. البته تیم ستارگان دشتستان به گفته سرمربی این تیم به دلیل مثبت شدن تست کرونای ۸ نفر از اعضای این تیم در تهران حاضر نشده است و در نتیجه دیدار بین دشتستان و نفت و گاز گچساران لغو شد. در ادامه دیدارهای این روز باید پاس ناجا مقابل ذوب آهن اصفهان قرار بگیرد. ا..

آغاز لیگ برتر هندبال با برتری شاملی مقابل پرسپولیس

آغاز لیگ برتر هندبال با برتری شاملی مقابل پرسپولیس

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در نخستین دیدار از رقابت‌های لیگ برتر مقابل پرسپولیس بهبهان به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، سی و سومین دوره از رقابت‌های لیگ برتر هندبال از امروز با حضور ۱۲ تیم به صورت متمرکز و به میزبانی تهران و تالار شهید سردار سلیمانی آغاز شد. در نخستین دیدار دو تیم شهید شاملی کازرون و پرسپولیس بهبهان مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه ۲۹ بر ۱۸ به سود قرمزپوشان شهید شاملی کازرون به پایان رسید.

علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال و حمیدرضا عزتی دبیر فدراسیون و همچنین ابوالحسن مهدوی رییس اسبق این فدراسیون و تعداد کمی تماشاچی در سالن مسابقه حضور داشتند.

مرحله نخست دور رفت لیگ برتر هندبال در دو گروه و طی ۶ روز به میزبانی تهران و با حضور ۱۲ تیم انجام خواهد شد. البته تیم ستارگان دشتستان به گفته سرمربی این تیم به دلیل مثبت شدن تست کرونای ۸ نفر از اعضای این تیم در تهران حاضر نشده است و در نتیجه دیدار بین دشتستان و نفت و گاز گچساران لغو شد. در ادامه دیدارهای این روز باید پاس ناجا مقابل ذوب آهن اصفهان قرار بگیرد.

این دیدار از شبکه ورزش سیما به روی آنتن رفت. قرار است روزی یک دیدار از این رقابت‌ها از شبکه ورزش پخش شود.

انتهای پیام