آغاز اردوی تیم ملی کاراته از هفته اول آبان

آغاز اردوی تیم ملی کاراته از هفته اول آبان اردوی تیم ملی کاراته پس از چند ماه تعطیلی به دلیل شیوع کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از هفته اول آبان آغاز می شود. به گزارش ایسنا، سید شهرام هروی سرمربی، حسن روحانی، سعید حسنی پور و نعیما خواجوی مربیان تیم ملی کاراته امروز با حضور در محل فدراسیون کاراته با سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی کاراته دیدار و گفت و گو کردند. در این جلسه مقرر شد ملی پوشان از روز شنبه ۵ مهر طبق برنامه مربی بدنساز و زیر نظر مربیان تیم، تمرینات خود را به صورت انفرادی و خارج از اردو آغاز کنند. بعد از گذشت یک ماه از این تمرینات، اردوهای تیم ملی کاراته از هفته اول آبان ماه با رعایت کامل پروتکل بهداشتی آغاز خواهد شد. قرار است در مرحله نخست اردوی تیم ملی ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، امیر مهدی زاده و بهمن عسگری حضور داشته باشند. احتمال دارد تعداد ورزشکاران حاضر در اردو به ۶ نفر نیز افزایش یابد که تصمیم گیرنده نهایی درباره این موضوع سید شهرام هروی است. ملی پوشان کاراته ایران خود را آماده حضور در رقابت های انتخابی کاراته در رباط مر..

آغاز اردوی تیم ملی کاراته از هفته اول آبان

آغاز اردوی تیم ملی کاراته از هفته اول آبان

اردوی تیم ملی کاراته پس از چند ماه تعطیلی به دلیل شیوع کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از هفته اول آبان آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، سید شهرام هروی سرمربی، حسن روحانی، سعید حسنی پور و نعیما خواجوی مربیان تیم ملی کاراته امروز با حضور در محل فدراسیون کاراته با سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی کاراته دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه مقرر شد ملی پوشان از روز شنبه ۵ مهر طبق برنامه مربی بدنساز و زیر نظر مربیان تیم، تمرینات خود را به صورت انفرادی و خارج از اردو آغاز کنند.

بعد از گذشت یک ماه از این تمرینات، اردوهای تیم ملی کاراته از هفته اول آبان ماه با رعایت کامل پروتکل بهداشتی آغاز خواهد شد.

قرار است در مرحله نخست اردوی تیم ملی ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، امیر مهدی زاده و بهمن عسگری حضور داشته باشند.

احتمال دارد تعداد ورزشکاران حاضر در اردو به ۶ نفر نیز افزایش یابد که تصمیم گیرنده نهایی درباره این موضوع سید شهرام هروی است.

ملی پوشان کاراته ایران خود را آماده حضور در رقابت های انتخابی کاراته در رباط مراکش می کنند. تا به امروز دو سهمیه المپیک کاراته ایران در بخش مردان قطعی شده است.

انتهای پیام