آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری با انجام تست کرونا

آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری با انجام تست کرونا ملی پوشان وزنه برداری برای حضور در اردوی تیم ملی تست کرونا دادند. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون وزنه برداری، اردوی تیم ملی وزنه برداری از امروز (شنبه) در کمپ تیم ملی وزنه برداری با شرایط قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی به مدت ۴۰ روز آغاز شد. با توجه به اجرای پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی وزنه برداران و کادر فنی، از نفرات دعوت شده به اردو صبح امروز آزمایش کرونا گرفته شد تا نفراتی که نتیجه تست آن ها منفی بود از فردا و به صورت قرنطینه اردوی خود را برگزار کنند. حافظ قشقایی، حسین سلطانی، محمد زارعی، علی میری، صالح چراغی، کیانوش رستمی، سهراب مرادی، رسول معتمدی، سیدایوب موسوی، علی هاشمی، کیا قدمی و علی داودی نفرات دعوت شده به تیم ملی هستند. انتهای پیام

آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری با انجام تست کرونا

آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری با انجام تست کرونا

ملی پوشان وزنه برداری برای حضور در اردوی تیم ملی تست کرونا دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون وزنه برداری، اردوی تیم ملی وزنه برداری از امروز (شنبه) در کمپ تیم ملی وزنه برداری با شرایط قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی به مدت ۴۰ روز آغاز شد.

با توجه به اجرای پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی وزنه برداران و کادر فنی، از نفرات دعوت شده به اردو صبح امروز آزمایش کرونا گرفته شد تا نفراتی که نتیجه تست آن ها منفی بود از فردا و به صورت قرنطینه اردوی خود را برگزار کنند.

حافظ قشقایی، حسین سلطانی، محمد زارعی، علی میری، صالح چراغی، کیانوش رستمی، سهراب مرادی، رسول معتمدی، سیدایوب موسوی، علی هاشمی، کیا قدمی و علی داودی نفرات دعوت شده به تیم ملی هستند.

انتهای پیام