آزمون محبوب ترین بازیکن جام ملتهای ۲۰۱۵ شد

آزمون محبوب ترین بازیکن جام ملتهای ۲۰۱۵ شد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به عنوان محبوب ترین بازیکن جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ انتخاب شد. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا در روزهای گذشته اقدام به انتخاب محبوب ترین بازیکن جام ملتهای ۲۰۱۵ کرد و بعد از چندین دور، سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال ایران و سون هیونگ مین کره ای به فینال راه یافتند. در مرحله نهایی انتخاب محبوب ترین بازیکن جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵، مهاجم تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ بالاتر از سون هیونگ مین به این عنوان نائل شد. تیم ملی فوتبال ایران در جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ به دور دوم رسید ولی با شکست برابر عراق در ضربات پنالتی از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند. انتهای پیام

آزمون محبوب ترین بازیکن جام ملتهای ۲۰۱۵ شد

آزمون محبوب ترین بازیکن جام ملتهای ۲۰۱۵ شد

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به عنوان محبوب ترین بازیکن جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ انتخاب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا در روزهای گذشته اقدام به انتخاب محبوب ترین بازیکن جام ملتهای ۲۰۱۵ کرد و بعد از چندین دور، سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال ایران و سون هیونگ مین کره ای به فینال راه یافتند.

در مرحله نهایی انتخاب محبوب ترین بازیکن جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵، مهاجم تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ بالاتر از سون هیونگ مین به این عنوان نائل شد.

تیم ملی فوتبال ایران در جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ به دور دوم رسید ولی با شکست برابر عراق در ضربات پنالتی از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.

انتهای پیام