آزمون آماده مصاف با لاتزیو در لیگ قهرمانان

آزمون آماده مصاف با لاتزیو در لیگ قهرمانان به نظر می‌رسد سردار آزمون مشکلی برای بازی برابر لاتزیو در لیگ قهرمانان اروپا ندارد. به گزارش ایسنا به نقل از اسپورت 24، سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال ایران در چند دیدار اخیر تیمش غایب بود و نتوانست برابر بوروسیا دورتموند تیمش را همرهی کند. زنیت حالا بدون امتیاز از 2 دیدار شرایط خوبی ندارد و باید برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود به مرحله بعد از دیدار برابر لاتزیو امتیاز بگیرد. خیر خوش برای زنیت سن‌پترزبورگ این است که سردار آزمون شرایط بازی را پیدا کرده است و می تواند در کنار آرتم زیوبا در لیگ قهرمانان اروپا برای زنیت به میدان برود. باید دید بازگشت سردار آزمون به ترکیب زنیت با پایان نتایج ضعیف قهرمان فوتبال روسیه همراه می شود یا خیر. انتهای پیام

آزمون آماده مصاف با لاتزیو در لیگ قهرمانان

آزمون آماده مصاف با لاتزیو در لیگ قهرمانان

به نظر می‌رسد سردار آزمون مشکلی برای بازی برابر لاتزیو در لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپورت 24، سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال ایران در چند دیدار اخیر تیمش غایب بود و نتوانست برابر بوروسیا دورتموند تیمش را همرهی کند.

زنیت حالا بدون امتیاز از 2 دیدار شرایط خوبی ندارد و باید برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود به مرحله بعد از دیدار برابر لاتزیو امتیاز بگیرد.

خیر خوش برای زنیت سن‌پترزبورگ این است که سردار آزمون شرایط بازی را پیدا کرده است و می تواند در کنار آرتم زیوبا در لیگ قهرمانان اروپا برای زنیت به میدان برود.

باید دید بازگشت سردار آزمون به ترکیب زنیت با پایان نتایج ضعیف قهرمان فوتبال روسیه همراه می شود یا خیر.

انتهای پیام