آرتتا: بازیکنان ذخیره نشان دادند چیزی از تیم اصلی کم ندارند

آرتتا: بازیکنان ذخیره نشان دادند چیزی از تیم اصلی کم ندارند سرمربی تیم آرسنال بعد از برتری برابر داندالک نمایش بازیکنان ذخیره خود را ستود. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، آرسنال بعد از دو شکست متوالی در لیگ برتر توانست در لیگ اروپا روند بردهای خود را ادامه دهد و ۶ امتیازی شود. این تیم با برتری برابر راپیدوین ۶ امتیازی شد و اکنون امیدوار به شکست دادن راپیدوین در بازی پایانی مرحله گروهی است. مایکل آرتتا سرمربی آرسنال بعد از این دیدار گفت: ما یک پیروزی آسان بدست آوردیم زیرا بسیار منظم بودیم و از همان ابتدا مسابقه را جدی گرفتیم. ما تغییرات زیادی ایجاد کردیم، به بازیکنان دیگر فرصت دادیم تا وارد زمین شوند و من فکر می‌کنم آن‌ها خودشان را به خوبی نشان دادند. بازیکنان ذخیره نشان دادند چیزی از تیم اصلی کم ندارند. این برای من خیلی خوشحال کننده است چون دست من را برای بازی‌های بعد باز می‌گذارد. ما تیم بزرگی داریم و من می‌خواستم به همه فرصت بازی بدهم. امروز ذخیره‌ها نشان دادند که در صورت نیاز آماده هستند. آرسنال در بازی بعدی خود باید در اولدترافورد با منچستریونایتد دیدار کند و به همین خ..

آرتتا: بازیکنان ذخیره نشان دادند چیزی از تیم اصلی کم ندارند

آرتتا: بازیکنان ذخیره نشان دادند چیزی از تیم اصلی کم ندارند

سرمربی تیم آرسنال بعد از برتری برابر داندالک نمایش بازیکنان ذخیره خود را ستود.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، آرسنال بعد از دو شکست متوالی در لیگ برتر توانست در لیگ اروپا روند بردهای خود را ادامه دهد و ۶ امتیازی شود. این تیم با برتری برابر راپیدوین ۶ امتیازی شد و اکنون امیدوار به شکست دادن راپیدوین در بازی پایانی مرحله گروهی است.

مایکل آرتتا سرمربی آرسنال بعد از این دیدار گفت: ما یک پیروزی آسان بدست آوردیم زیرا بسیار منظم بودیم و از همان ابتدا مسابقه را جدی گرفتیم. ما تغییرات زیادی ایجاد کردیم، به بازیکنان دیگر فرصت دادیم تا وارد زمین شوند و من فکر می‌کنم آن‌ها خودشان را به خوبی نشان دادند. بازیکنان ذخیره نشان دادند چیزی از تیم اصلی کم ندارند. این برای من خیلی خوشحال کننده است چون دست من را برای بازی‌های بعد باز می‌گذارد. ما تیم بزرگی داریم و من می‌خواستم به همه فرصت بازی بدهم. امروز ذخیره‌ها نشان دادند که در صورت نیاز آماده هستند.

آرسنال در بازی بعدی خود باید در اولدترافورد با منچستریونایتد دیدار کند و به همین خاطر مایکل آرتتا تصمیم گرفت به بعضی از نفرات اصلی خود استراحت دهد. توپچی‌های لندن در حال حاضر در رده یازدهم جدول رده بندی لیگ قرار دارند و به امتیازهای بازی با یونایتد نیاز مبرم دارند. این تیم در ادامه باید در پایان مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف مولده سوئد برود.

انتهای پیام