آرئولا راهی لیگ جزیره شد

آرئولا راهی لیگ جزیره شد سنگربان سابق پاری سن ژرمن که فصل قبل را در رئال مادرید تجربه کرد به فولام پیوست. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، آرئولا در تابستان سال قبل بود که به صورت قرضی راهی رئال مادرید شد. این دروازبان فرانسوی بیشتر بازی ها را در رئال نیمکت نشین بود و درخشش کورتوا به او اجازه حضور زیادی ندارد با این حال توانست عنوان قهرمانی را با کهکشانیها در رقابت های لالیگا به دست آورد. سایت رسمی باشگاه پاری سن ژرمن پیوستن آریولا به فولام را تایید و اعلام کرد که با این انتقال موافقت کرده است. قرارداد آرئولا با فولام تا ژوئن 2021 خواهد بود. طبق اعلام سایت رسمی پاری سن ژرمن این دروازبان 27 ساله تا سال 2023 با باشگاه قرارداد دارد. در فصلی که گذشت کیلور ناواس سنگربان سابق رئال مادرید سنگربان نخست پاری سن ژرمن بود و توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. انتهای پیام

آرئولا راهی لیگ جزیره شد

آرئولا راهی لیگ جزیره شد

سنگربان سابق پاری سن ژرمن که فصل قبل را در رئال مادرید تجربه کرد به فولام پیوست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، آرئولا در تابستان سال قبل بود که به صورت قرضی راهی رئال مادرید شد.

این دروازبان فرانسوی بیشتر بازی ها را در رئال نیمکت نشین بود و درخشش کورتوا به او اجازه حضور زیادی ندارد با این حال توانست عنوان قهرمانی را با کهکشانیها در رقابت های لالیگا به دست آورد.

سایت رسمی باشگاه پاری سن ژرمن پیوستن آریولا به فولام را تایید و اعلام کرد که با این انتقال موافقت کرده است.

قرارداد آرئولا با فولام تا ژوئن 2021 خواهد بود.

طبق اعلام سایت رسمی پاری سن ژرمن این دروازبان 27 ساله تا سال 2023 با باشگاه قرارداد دارد.

در فصلی که گذشت کیلور ناواس سنگربان سابق رئال مادرید سنگربان نخست پاری سن ژرمن بود و توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

انتهای پیام