آذرنیا: برای تیمی که به دنبال قهرمانی است قرعه سخت و آسان معنی ندارد

آذرنیا: برای تیمی که به دنبال قهرمانی است قرعه سخت و آسان معنی ندارد سرپرست تیم فوتبال تراکتور از قرعه بازی‌های این تیم در لیگ بیستم اظهار رضایت کرد. به گزارش ایسنا، حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال تراکتور در حاشیه مراسم قرعه‌کشی بیستمین دوره لیگ برتر اظهار کرد: مراسم خوبی بود و تیمی که به دنبال قهرمانی است برایش فرق نمی‌کند که با چه قرعه‌ای روبرو شود. وی ادامه داد: ما از قرعه خودمان راضی هستیم و تا شروع مسابقات وقت داریم تا تیم خود را تقویت کنیم و نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسیم تا آماده حضور در لیگ بیستم شویم. او در پایان گفت: تیم ما با نظر علیرضا منصوریان بسته شده و امیدوارم در پایان فصل تیم و هوادارانی که لایق قهرمانی هستند، به این عنوان دست یابند. انتهای پیام

آذرنیا: برای تیمی که به دنبال قهرمانی است قرعه سخت و آسان معنی ندارد

آذرنیا: برای تیمی که به دنبال قهرمانی است قرعه سخت و آسان معنی ندارد

سرپرست تیم فوتبال تراکتور از قرعه بازی‌های این تیم در لیگ بیستم اظهار رضایت کرد.

به گزارش ایسنا، حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال تراکتور در حاشیه مراسم قرعه‌کشی بیستمین دوره لیگ برتر اظهار کرد: مراسم خوبی بود و تیمی که به دنبال قهرمانی است برایش فرق نمی‌کند که با چه قرعه‌ای روبرو شود.
وی ادامه داد: ما از قرعه خودمان راضی هستیم و تا شروع مسابقات وقت داریم تا تیم خود را تقویت کنیم و نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسیم تا آماده حضور در لیگ بیستم شویم.
او در پایان گفت: تیم ما با نظر علیرضا منصوریان بسته شده و امیدوارم در پایان فصل تیم و هوادارانی که لایق قهرمانی هستند، به این عنوان دست یابند.
انتهای پیام