آخرین وضعیت شروع فعالیت ۱۰ رشته ورزشی

آخرین وضعیت شروع فعالیت ۱۰ رشته ورزشی آخرین وضعیت فعالیت مجدد برخی از رشته های ورزشی در ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش اعلام شد. به گزارش ایسنا، در سی و یکمین جلسه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش که در محل آکادمی ملی المپیک با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و جوانان و روسای برخی فدراسیون‌های ورزشی، آخرین وضعیت فعالیت برخی رشته‌های ورزشی بررسی و اعلام شد که در مورد رشته‌های والیبال سالنی، ساحلی و هندبال ابلاغیه مربوطه امروز صادر می‌شود تا بر اساس پروتکل‌های بهداشتی مقابله با شیوع کرونا فعالیت‌های خود را در راستای برگزاری اردوها و تمرینات ورزشی از سر گیرند. در این جلسه همچنین اعلام شد ابلاغیه مربوط به شروع فعالیت در رشته ورزشی کشتی با تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز صادر می‌شود و در مورد رشته تکواندو، کاراته، جودو، بوکس و برخی دیگر از رشته های برخوردی نیز پروتکل بهداشتی مربوطه تعریف شده اما باید بررسی های بیشتر در مورد آن صورت گیرد. این در حالی است که شروع فعالیت های ورزشی در رشته های دوومیدانی، دوچرخه‌سواری و وزنه‌برداری طی روزهای آتی ا..

آخرین وضعیت شروع فعالیت ۱۰ رشته ورزشی

آخرین وضعیت شروع فعالیت ۱۰ رشته ورزشی

آخرین وضعیت فعالیت مجدد برخی از رشته های ورزشی در ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش اعلام شد.

به گزارش ایسنا، در سی و یکمین جلسه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش که در محل آکادمی ملی المپیک با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و جوانان و روسای برخی فدراسیون‌های ورزشی، آخرین وضعیت فعالیت برخی رشته‌های ورزشی بررسی و اعلام شد که در مورد رشته‌های والیبال سالنی، ساحلی و هندبال ابلاغیه مربوطه امروز صادر می‌شود تا بر اساس پروتکل‌های بهداشتی مقابله با شیوع کرونا فعالیت‌های خود را در راستای برگزاری اردوها و تمرینات ورزشی از سر گیرند.

در این جلسه همچنین اعلام شد ابلاغیه مربوط به شروع فعالیت در رشته ورزشی کشتی با تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز صادر می‌شود و در مورد رشته تکواندو، کاراته، جودو، بوکس و برخی دیگر از رشته های برخوردی نیز پروتکل بهداشتی مربوطه تعریف شده اما باید بررسی های بیشتر در مورد آن صورت گیرد.

این در حالی است که شروع فعالیت های ورزشی در رشته های دوومیدانی، دوچرخه‌سواری و وزنه‌برداری طی روزهای آتی ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام