خانه / ویدیو های تی وی پلاس / کودک آزاری شرم آور آشپز مدرسه ابتدایی لو رفت

کودک آزاری شرم آور آشپز مدرسه ابتدایی لو رفت

یک هفته بعد از محکومیت آشپز یک مهدکودک به اتهام آزار پسر خردسال، این بار آشپز یک مدرسه ابتدایی پسرانه در مرکز پایتخت به اتهام کودک آزاری به یکسال زندان محکوم شد.
اواسط اردیبهشت ماه امسال پدر و مادر یک پسر دانش آموز به پلیس آگاهی رفتند و ادعا کردند پسرشان در مدرسه از سوی مرد آشپز مورد آزار قرار گرفته است. مادر شاکی گفت: چند روزی است از رفتارهای پسرم متوجه شده ام او در مدرسه مورد آزار قرار گرفته و از نظر روحی و روانی دچار مشکل شده است.​
تحقیقات درباره این پرونده ادامه داشت که والدین یک پسربچه دیگر نیز شکایت مشابهی را مطرح کردند و ادعا کردند فرزندشان در زیرزمین مدرسه از سوی مرد آشپز مورد آزار قرار گرفته است. با این شکایتها تحقیقات پلیس آغاز شد و آشپزاین دبستان بازداشت شد.
در بررسی های پزشکی قانونی مشخص شد مردآشپز به دو پسر دانش آموز تعرض کرده و جرم وی از مصادیق کودک آزاری است. به این ترتیب این متهم در دادگاه کیفری یک استان تهران غیرعلنی و پشت درهای بسته محاکمه و با حکم قضایی به یکسال زندان به جرم کودک آزاری محکوم شد.
هفته گذشته نیز آشپز یک مهد کودک غیرانتفاعی که پسر خردسال را آزار داده بود با حکم قضایی به۱۰۰ ضربه شلاق،شش ماه زندان و ممنوعیت دائمی از فعالیت در مراکز آموزشی کودکان محکوم شد.
آبان ماه سال ۹۳ مرد جوانی به پلیس اگاهی رفت و ادعا کرد پسر شش ساله اش در یک مهدکودک غیرانتفاعی مورد ازار قرار گرفته است. وی گفت: مدتی است متوجه تغییر رفتار در پسر شش ساله ام شده ام. او گوشه گیر شده و دیگر نمی خواهد به مهد کودک برود. صبح ها گریه می کند و حالا از حرف هایش متوجه شده ام یک نفر او را در مهد کودک آزار داده است.
به دنبال شکایت این مرد مدیر مهدکودک غیرانتفاعی در شمال غرب پایتخت به دادسرا احضار شد اما مدعی شد مهد کودکی وی جای معتبری است و چنین اتفاقی در انجا رخ نداده است. یک هفته از این ماجرا گذشته بود که پدر این پسربچه بار دیگر به دادسرا رفت. وی گفت پسرم با کشیدن چندین نقاشی به من فهماند که اشپز مهد کودک که مرد میانسالی است او را ازار داده است.
پسر خردسال به پزشکی قانونی معرفی و تایید شد که این پسربچه مورد اذیت جنسی قرار گرفته است. آشپز ۴۸ ساله بازداشت شد و در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
در این جلسه که غیرعلنی و پشت درهای بسته برگزار شد آشپز میانسال منکر آزار پسربچه شد و گفت: هرگز دست به چنین کاری نزده است.
قضات دادگاه هفته گذشته و با توجه به نظر پزشکی قانونی ،مرد آشپز را به ۱۰۰ ضربه شلاق، شش ماه زندان و ممنوعیت دائمی از هرگونه خدمات در مراکز آموزشی و کودکان محکوم کرد.
بنا به این گزارش، مدیر مدرسه نیز که باید طبق ماده ۵ قانون حمایت از کودکان پس از اطلاع از این ماجرا آن را گزارش می کرد و از این کار سرباز زده بود به دادسرا معرفی شد تا پس از صدور کیفرخواست برایش محاکمه شود.

همچنین بررسی کنید

واکنش هنرمندان ایرانی در داخل و خارج کشور به اعتراض گسترده مردم!

صدای آمریکا : تظاهرات اعتراضی مردم ایران در شهرهای مختلف بازتاب گسترده ای در شبکه …

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد»

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد» شهبانو فرح …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super