خانه / ویدیو های تی وی پلاس / پسر جوان: نامه ای خواندم که می گفت مادرم رفتارهای کثیفی دارد، خانه را آتش زدم تا همه بمیریم!

پسر جوان: نامه ای خواندم که می گفت مادرم رفتارهای کثیفی دارد، خانه را آتش زدم تا همه بمیریم!

پسر جوان که در آتش سوزی عمدی خانه شان پدر و خواهر و برادر ۸ و ۱۲ساله اش را به کام مرگ کشانده بود رضایت اولیای دم را جلب کرد تا به زودی از زندان آزاد شود.

ساعت ۵بامداد شانزدهم فروردین ۸۸به کلانتری ۱۷ مارلیک خبر رسید در واحد چهاردهم یک مجتمع مسکونی آتش سوزی رخ داده است. ماموران کلانتری و اتش نشانی همزمان به ساختمان مورد نظر رفتند و دریافتند آتش سوزی در طبقه چهارم مجتمع مسکونی رخ داده است. بررسی ها نشان می داد در آهنی مقابل واحد ۱۴ با قفل کتابی از بیرون بسته شده است. آتش نشانان قفل در را شکستند و وارد خانه شعله ور شدند و با پیکر سوخته زن میانسال و پسر جوان روبه رو شدند. آنها با امبولانس اروژانس به بیمارستان منتقل شدند و ماموران اتش نشانی پس از مهار آتش با جنازه های سوخته پدر ۴۷ساله خانواده و پسر ۱۲ساله و دختر ۸ساله اش مواجه شدند. جنازه ها با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و پلیس Police به تحقیق از همسایه ها پرداخت.

وقتی همسایه ها گفتند از چند روز قبل صدای درگیری اعضای این خانواده با یکدیگر را شنیده اند تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد. زن میانسال که دچار سوختگی شده بود روی تخت بیمارستان به پلیس گفت: نیمه شب از بوی دود و اتش بیدار شدم و همه خانه را شعله ور دیدم. پسر بزرگم اشکان قبل از من بیدار شده بود. می خواستم همسر و دو فرزند کوچکم را بیدار کنم اما متوجه شدم مرکز آتش اتاقی است که آنها در انجا خوابیده اند. به سرعت به سمت در خانه رفتم تا از همسایه ها در خواست کمک کنم اما متوجه شدم در خانه از بیرون قفل شده است.

وقتی کارشناسان اتش نشانی در گزارشی آتش سوزی را عمدی اعلام کردند اشکان ۱۸ساله لب به اعتراف گشود و به جنایت Crime آتشین اعتراف کرد.

وی که از بیمارستان مرخص شده بود در بازجویی ها انگیزه عجیبی را برای به اتش کشیدن عمدی خانه شان مطرح کرد. وی گفت: نامه مرموزی به دستم رسید که زندگی ام خراب شد و گمان کردم مادرم به پدرم خیانت Cheat کرده است.از ان روز به بعد دعواهای پدر و مادرم شدت گرفت. من که تحت تاثیر این ماجرا قرار گرفته بودم یکباره تصمیم به آتش زدن خانه گرفتم. قفل کتابی حفاظ در را بستم و خانه را با بنزین اتش زدم.

این پسرکه حالا ۲۶سال دارد در آستانه محاکمه قرار داشت که توانست رضایت اولیای دم را جلب کند. به این ترتیب دیروز از جنبه عمومی جرم Crime پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من قصد کشتن Killing اعضای خانواده ام را نداشتم و فقط برای جلب توجه دست به چنین کاری زدم. مادر و عمویم اعلام رضایت کرده اند و حالا ۸۸ سال است که در زندانم از دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند.

همچنین بررسی کنید

ماجرای دختر صیغه‌ای که ۳ بار باردار شد!

ماجرای دختر صیغه‌ای که ۳ بار باردار شد!

دیوانه بازی دختران و پسران! – Part 14

دیوانه بازی دختران و پسران! – Part 14 دیوانه بازی دختران و پسران! – Part …

"
2016

Watch Dragon ball super