خانه / اخبار / پرسپولیس گل خورد تا «مرتضی» به آرزویش برسد

پرسپولیس گل خورد تا «مرتضی» به آرزویش برسد

در ادامه برنامه تحقق آرزوی کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان در اهواز، پنج شنبه ۲۹ مهرماه «مرتضی» کودک ۱۰ ساله، پیش از آغاز بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس، به صورت نمادین دروازه تیم فوتبال پرسپولیس را گشود تا به آرزوی خود برسد.

ایسنای خوزستان با اشاره به اینکه روز پنج شنبه نوبت «مرتضی» بود که به آرزویش برسد، نوشته که این کودک مبتلا به سرطان آرزو دارد فوتبالیست شود و به تیم پرسپولیس گل بزند و تا می‌تواند دور مستطیل سبز ورزشگاه بدود و شادی کند و به همین دلیل بود که در ادامه برنامه تحقق آرزوی کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان در اهواز با پیگیری‌های موسسه پنجمین فصل قشنگ اهواز، فدراسیون فوتبال پذیرفت پیش از آغاز بازی، فضایی برای برآوردن آرزوی «مرتضی» فراهم شود و تیم پرسپولیس هم قبول کرد که گل بخورد.

هدی رشیدی مدیر مؤسسه پنجمین فصل قشنگ در این ارتباط گفت: «آرزوی مرتضی هشتمین آرزوی میدانی ما است و او بیست و سومین کودکی است که به یاری خدا به آرزویش می‌رسد. مرتضی ده دقیقه قبل از آغاز بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان در ساعت چهار عصر، لباس آبی‌ها را خواهد پوشید و وارد میدان زمین غدیر اهواز خواهد شد».

خبرگزاری مهر نیز اشاره کرد که «مرتضی» روز پنج شنبه و پیش از برگزاری مسابقه تیم های پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان در اقدامی نمایشی و درحالی پشت یک ضربه پنالتی‌ قرار گرفت که علیرضا بیرانوند درون دروازه ایستاده بود و در نهایت «مرتضی» موفق شد این پنالتی را به گل تبدیل کند. گل کردن توپ و شادی این کودک موج تشویق از سوی هواداران و بازیکنان حاضر در ورزشگاه اهواز را در پی داشت.

رامین رضائیان نیز پیراهن خود را به این کودک که مبارزه‌ با بیماری سرطان را پشت سر می‌گذارد، اهدا کرد و برانکو ایوانکوویج سرمربی تیم پرسپولیس نیز «مرتضی» را در آغوش کشید و با وی عکس یادگاری گرفت.

همچنین بررسی کنید

گزارش علی عمادی از دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران و ازبکستان

تیم ملی فوتبال ایران هم اینک در ورزشگاه آزادی در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم …

انتخابات دوباره در ونزوئلا؛ مادورو دوباره پیروز می شود

انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا روز یکشنبه برگزار می شود. و برغم نارضایتی گسترده دولتی انتظار …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super