Home / اخبار / پاپ فرانسیس خواستار آتش بس فوری در سوریه شد

پاپ فرانسیس خواستار آتش بس فوری در سوریه شد

پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان با اشاره به حملات هوایی در سوریه، بار دیگر از مسئولان درخواست کرد تا اقدامات لازم برای آتش بس فراهم شود.

papa_sory

به گزارش«محبت نیوز» پاپ فرانسیس پس از موعظه های روز چهارشنبه خود در واتیکان به موضوع سوریه اشاره کرد و گفت:« می خواهم بار دیگر با تمام قربانیان غیر انسانی جنگ در سوریه ابراز نزدیکی کنم. من با تمام قدرت از مسئولان می خواهم تا اقدامات لازم برای آتش بس در سوریه و یا حداقل مدت زمان لازم جهت تخلیه غیر نظامیان ، بویژه کودکان که هنوز زیر بمباران بی رحمانه هستند، مهیا سازند»

جنگ در سوریه از اواخر سپتامبر تاکنون که تلاش های آتش بس با شکست روبرو شده، تشدید شده است. درگیری های سنگینی در حلب بین نیروهای دولتی سوریه و تروریست ها در جریان است.

پاپ بارها خواستار توقف خونریزی در سوریه شده است. وی ماه گذشته نیز خواستار توقف بمباران حلب شد و هشدار داد: «کسانی که در بمباران ها دخالت دارند با عدالت الهی روبرو خواهند شد.»

پاپ گفت: «ما با دعا و همبستگی با برادران وخواهران سوری نزدیک به آنها هستیم و آنها را به مریم مقدس می سپاریم.»

پاپ در حالی نگران وضعیت مسلمانان آواره در سوریه است و برای آنان دست به دعا برداشته که دولتهای اسلامی منطقه در هر چه بحرانی تر نمودن شرایط در سوریه با یکدیگر به رقابت پرداخته اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
FacebookBalatarinTelegram

Check Also

Alion – Bi Nahayat OFFICIAL VIDEO 4K

artist: ALION song: BI NAHAYAT label: MYSTERY4 RECORDS director: ALEX FERRA http://fb.com/mystery4 http://instagram.com/mystery4official http://mystery4.com http://youtube.com/mystery4 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

"
2016

Watch Dragon ball super