Home / اخبار / مغضوب در چلسی، محبوب در یونایتد؛ ماتا: حس می‌کنم بازیکن مهمی هستم
در حالی که چند ماه پیش و با آمدن ژوزه مورینیو به منچستر یونایتد گفته می‌شد عمر بازی خوان ماتا در این تیم به پایان رسیده این بازیکن می‌گوید حس می‌کند که بازیکن مهمی برای تیمش است.

مغضوب در چلسی، محبوب در یونایتد؛ ماتا: حس می‌کنم بازیکن مهمی هستم

Image copyrightReuters
Image caption ژوزه مورینیو سرمربی و خوان ماتا بازیکن منچستر یونایتد

در حالی که چند ماه پیش و با آمدن ژوزه مورینیو به منچستر یونایتد گفته می‌شد عمر بازی خوان ماتا در این تیم به پایان رسیده، این بازیکن می‌گوید حس می‌کند که اکنون بازیکن مهمی برای تیمش است.

سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد در بازی شنبه گذشته مقابل برنلی که با تساوی بدون گل تمام شد، بازوبند کاپیتانی را به این اسپانیایی ۲۸ ساله سپرد. این در حالی است که مورینیو زمانی که در چلسی بود به ماتا اعتقادی نداشت و سرانجام هم او را به منچستر یونایتد فروخت.

ماتا گفت: “داستان‌های زیادی ساخته شد اما من تنها کسی هستم که می‌دانم چه اتفاقاتی افتاد و چه چیزهایی رخ نداد.”

ماتا در این فصل ۱۳ بازی برای منچستر یونایتد انجام داده و ۳ گل هم زده است. در حالی که او در نیمه اول فصل ۱۴-۲۰۱۳ در کلیه رقابت‌ها از جمله لیگ قهرمانان اروپا فقط ۱۸ بار برای چلسی به زمین رفت.

ماتا گفت: “از زمانی که به یونایتد آمدم، اوضاع برایم فراز و نشیب داشت اما زیر نظر هر مربی که بودم حس می‌کردم بازیکن مهمی هستم و حالا هم همین حس را دارم. البته هیچ گفت و گوی خاصی با مورینیو، آن طور که شایع شده است، نداشته‌ام.”

ماتا در مورد رابطه‌اش با مورینیو نیز گفت: “قبلا گفته‌ام و بازهم تکرار می‌کنم که رابطه ما کاملا حرفه‌ای است؛ همین. برای همین هم هست که به شما می‌گویم چیزهای زیادی راجع به رفتاری که او با من دارد نوشته می‌شود، اما من به آن‌ها توجهی نمی‌کنم. خانواده و دوستان شما همیشه می‌خواهند بدانند که اوضاع از چه قرار است، ولی من همیشه برایشان یک جواب دارم؛ تنها کسی که می‌داند چه خبر است من هستم و به شما می‌گویم که خبری نیست.”

Check Also

Usef – Bemoon Pisham OFFICIAL VIDEO

artist: USEF song: BEMOON PISHAM label: MYSTERY4 RECORDS director: ARASH RAOUF http://fb.com/mystery4 http://instagram.com/mystery4official http://mystery4.com http://youtube.com/mystery4 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

"
2016

Watch Dragon ball super