خانه / ویدیو های تی وی پلاس / فیلم لحظه رفتار خشن پلیس ایران با متهم فراری در پمپ بنزین

فیلم لحظه رفتار خشن پلیس ایران با متهم فراری در پمپ بنزین

فیلمی از یک تعقیب و گریز پلیسی انتشار یافته که در آن ماموران پلیس در اوج عصبانیت رفتار خشونت باری با متهم تحت تعقیب داشته اند.
این صحنه های باورنکردنی از سوی دوربین یک پمپ بنزین که مشخص نیست متعلق به کدام شهر از ایران است گرفته شده و در فضای مجازی انتشار یافته است.
در این فیلم دیده می شود راننده خودرویی قصد دارد از مسیر باز پمپ بنزینی فرار کند که یک خودروی پلیس از جلو مسیر آن را می بندد و خودروی شخصی پرشیای سفیدرنگی نیز از پشت سر راه فرار را مسدود می کند.
بلافاصله راننده پرشیا که لباس فرم سفید رنگی به تن داشته و شباهت زیادی به ماموران پلیس راهور دارد پیاده شده و همزمان یک مامور انتظامی از در دیگر پیاده می شود و هردو به سمت راننده فراری می روند تا اینجای عملیات نشان از اقتدار پلیس در تعقیب یک متهم فراری دارد اما عملکرد ماموری که لباس فرم سفید دارد عجیب است او با وجود اینکه مرد فراری را از ماشین بیرون می کشد رفتاری خشونت آمیزی نشان می دهد. سپس در حالیکه سرش را بین دستانش گرفته بود روی زمین می افتد مامور لباس سفید دیگری که از خودروی پلیس پیاده شده بود او را می گیرد و در برابر دیدگان حیرت زده مردم و کارکنان پمپ بنزین او را روی زمین می کشد.
تحقیقات برای به دست آوردن زمان ،مکان و علت این تعقیب و گریز ادامه دارد.

همچنین بررسی کنید

واکنش هنرمندان ایرانی در داخل و خارج کشور به اعتراض گسترده مردم!

صدای آمریکا : تظاهرات اعتراضی مردم ایران در شهرهای مختلف بازتاب گسترده ای در شبکه …

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد»

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد» شهبانو فرح …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super