خانه / اخبار / فرماندار رفسنجان: کودک سه ساله به دلیل آزار والدین در بیمارستان بستری است
در پی انتشار خبر آزار جسمی یک کودک سه ساله در رفسنجان، حمید ملانوری، فرماندار رفسنجان تأیید کرد که مادر این کودک بازداشت شده و حکم جلب پدرش که متواری است نیز صادر شده است.

فرماندار رفسنجان: کودک سه ساله به دلیل آزار والدین در بیمارستان بستری است

کودک آزاری، رفسنجانImage copyrightTasnim
Image caption فرماندار رفسنجان می‌گوید که مسئولیت نگهداری از ستایش فعلا به اداره بهزیستی واگذار شده

در پی انتشار خبر آزار جسمی یک کودک سه ساله در رفسنجان، حمید ملانوری، فرماندار رفسنجان تأیید کرد که مادر این کودک بازداشت شده و حکم جلب پدرش که متواری است نیز صادر شده است.

آقای مولانوری گفته که این کودک سه ساله که در حال حاضر به دلیل شدت جراحات و سوختگی ها در بیمارستان بستری است تا اطلاع ثانوی تحت نظر بهزیستی این شهرستان نگهداری خواهد شد.

محمود حیدری، رییس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان در مورد وضعیت این کودک گفت: “روی بدن ستایش آثار کبودی، زخم و سوختگی با سیگار مشاهده می شود و این کودک در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان است.”

به گفته مقامات رفسنجان، بر اساس گزارش های مردمی مبنی بر آزار و اذیت یک کودک توسط والدینش، تیم اورژانس اجتماعی با کسب دستور قضایی دو روز پیش به محل زندگی او اعزام و کودک به بیمارستان منتقل شد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان همچنین گفت که مادر و ناپدری این کودک معتاد به مواد مخدر هستند و پرونده ستایش هم اکنون در دادگستری شهرستان رفسنجان در دست بررسی است.

بر اساس آمار سازمان بهزیستی ، ۶۶ درصد کودک آزاری‌ها در ایران را مردان انجام می‌دهند و دختران بیش از پسران در معرض کودک آزاری قرار می‌گیرند. همچنین ۲۵ درصد کودک‌آزاری‌ها در خانواده‌هایی اتفاق می افتد که والدین از هم جدا شده اند.

همچنین بررسی کنید

نگاهی به اختلافات حقوقی درباره شهر اورشلیم

منبع پخش – https://ir.voanews.com/a/us-israel-jerusalem/4393302.html مرتبط

جان بولتون: بازرسی ها به اندازه کافی نبوده است

جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید ساعتی پیش در مصاحبه با شبکه ای بی …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super