خانه / اخبار / شرکت مخابراتی ای تی ان تی، گروه تایم وارنر را می‌خرد
شرکت عظیم آمریکایی "ای تی اند تی" اعلام کرده است که گروه فیلمسازی "تایم وارنر" را به مبلغ حدود ۸۶ میلیارد دلار خواهد خرید.

شرکت مخابراتی ای تی ان تی، گروه تایم وارنر را می‌خرد

لوگوی شرکت ای تی اند تی و تایم وارنرImage copyrightAFP

شرکت عظیم آمریکایی “ای تی اند تی” اعلام کرده است که گروه فیلمسازی “تایم وارنر” را به مبلغ حدود ۸۶ میلیارد دلار خواهد خرید.

بر اساس گزارشها اعضای هیات مدیره این دو شرکت روز شنبه (۲۲ اکتبر/ ۱ آبان) بر سر این معامله به توافق رسیدند؛ اما نهایی شدن آن باید به تایید نهادهای نظارتی برسد.

به گفته خبرنگاران این معامله بزرگترین معامله جهانی در سال جاری خواهد بود.

بر اساس گزارشها این معامله نشانگر تمایل شرکت مخابراتی “ای تی اند تی” است تا از طریق خدمات سریع پخش اینترنتی خود بتواند مشتریان آنلاینی بیشتری جذب کند.

درصورت تصویب این معامله از سوی نهادهای ناظر بر معملات و ادغام تجاری و اقتصادی، شرکت مخابراتی “ای تی اند تی” کنترل شبکه تلویزیونی “اچ بی او” و شبکه تلویزیونی “سی ان ان” و همچنین استودیوی فیلمبرداری “وارنر برادر” و چند شرکت مهم دیگر را بدست خواهد گرفت.

استیفنسون راندال، رئیس شرکت “ای تی اند تی” گفته است که به نظر وی مشکلی پیش‌روی این معامله و ادغام دو شرکت نخواهد بود، و افزوه است که هرگونه مشکل احتمالی نیز درصورت دادن برخی از امتیازها می‌تواند حل و فصل شود.

نهادهای نظارتی انجام نهایی این ادغام را بررسی دقیق خواهد کرد بویژه اینکه “ای تی ان تی” در حال حاضر سومین خدمات‌رسان تلویزیونهای کابلی در آمریکاست.

همچنین بررسی کنید

ترامپ: ایران به روح برجام پایبند نیست، کره‌ شمالی حواسش را جمع کند

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه در باشگاه گلف خود در نیوجرسی، از اظهار …

مهدی طارمی، مرد سال فوتبال ایران در فصل ۹۵-۹۶

"
2016

Watch Dragon ball super