خانه / ویدیو های تی وی پلاس / ستاره دست نیافتنی قرمزها: تفاهم‌نامه من با پرسپولیس اعتبار قانونی ندارد!

ستاره دست نیافتنی قرمزها: تفاهم‌نامه من با پرسپولیس اعتبار قانونی ندارد!

ستاره دست نیافتنی قرمزها: تفاهم‌نامه من با پرسپولیس اعتبار قانونی ندارد!/ پیشنهادی که منشا را مجبور به بی اخلاقی کرد
ماجرای پرسپولیسی شدن گادوین منشا به شدت پیچیده شده است. از یك طرف مسئولان باشگاه پرسپولیس (بخوانید محمدعلی تركاشوند) مدعی‌اند با این مهاجم آفریقایی قرارداد داخلی ۲ ساله و معتبر بسته‌اند و از طرف دیگر خود گادوین منشا نظر دیگری دارد.

به گزارش خبرورزشی، مهاجم گلزن و نیجریه‌ای پیكان در این رابطه خیلی كوتاه و مختصر به خبرورزشی می‌گوید: «من قراردادی با باشگاه پرسپولیس امضا نكردم و تفاهم‌نامه بین ما اعتبار قانونی ندارد.» وقتی از گادوین منشا می‌پرسیم بالاخره به چه تیمی خواهد پیوست، جواب می‌دهد: «به عنوان یك فوتبالیست حرفه‌ای و بازیكن آزاد حق خودم می‌دانم بهترین انتخاب را داشته باشم چون اولویت من حمایت مالی از خانواده‌ام است و باید به آنها فكر كنم. در حال حاضر هم از امارات و هم قطر پیشنهاد دارم.»

رمزگشایی از حرف‌های گادوین منشا به ما می‌گوید كه او قصد دارد به بهترین یا به عبارتی بالاترین پیشنهاد مالی پاسخ مثبت بدهد. شنیدیم باشگاه السد قطر پیشنهادی عجیب و یك میلیون دلاری به مهاجم پیكان ارائه داده كه گذشتن از آن كار آسانی نیست. رقم پیشنهادی السد قطر تقریباً دو برابر رقمی است كه پرسپولیس به گادوین منشا می‌دهد. این كه كدام تیم اماراتی خواهان گادوین منشا است را نمی‌دانیم اما تجربه نشان داده كشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نظارت ویژه‌ای روی لیگ برتر ایران دارند تا ستاره‌های خارجی را شكار كنند. به طور نمونه می‌توان به ادینهوی برزیلی اشاره كرد كه حدود ۲ سال پیش با قراردادی یك میلیون دلاری به السیلیه قطر پیوست و پیراهن شماره ۱۰ را هم پوشید. حالا هم اگر گادوین منشا را فصل آینده در لیگ ستارگان قطر و با پیراهن السد دیدید، چندان تعجب نكنید!

همچنین بررسی کنید

واکنش هنرمندان ایرانی در داخل و خارج کشور به اعتراض گسترده مردم!

صدای آمریکا : تظاهرات اعتراضی مردم ایران در شهرهای مختلف بازتاب گسترده ای در شبکه …

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد»

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد» شهبانو فرح …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super