Home / اخبار / خطر ترور بیخ گوش لواط‌کارِ بیت‌ رهبری

خطر ترور بیخ گوش لواط‌کارِ بیت‌ رهبری

همزمان با انتشار بیانیه‌ای توسط سعید طوسی قاری متهم به لواط با شاگردان قرآنی‌اش یک سایت اصلاح‌طلب از لو رفتن طرح ترور او خبر داد.

mohabatnews756

به گزارش «محبت‌نیوز» با بالاگرفتن فشارهای اجتماعی در واکنش به تعرض سعید طوسی قاری برجسته قرآن به شاگردان نوجوانش وی با انتشار جوابیه‌ای در خبرگزاری قرآن «ایکنا» موضوع شکایت شاگردانش از خود را توطئه صدای آمریکا برای ضربه زدن به او و نظام جمهوری اسلامی دانست.

این قاری مشهور نزدیک به بیت رهبری در جوابیه خود مدعی گردیده که در این موضوع قصد سکوت داشته، اما «با ورود شبکه ماهواره‌ای صدای شیطان بزرگ آمریکا به این موضوع، شبکه‌ای که خود مأمور ترویج فحشا در جوامع اسلامی است و اشاعه اکاذیب و نشر اتهامات ناجوانمردانه به این حقیر و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی» تصمیم به پاسخگویی گرفته است.

او ضمن تکذیب ارتکاب تعرض جنسی مستندات ارائه شده در برنامه صفحه آخر صدای آمریکا را سراسر کذب و جعلی خوانده است.

این قاری معروف قرآن همچنین از واکنش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایراد گرفته و نوشته که «مبادا با صدور بیانیه‌های دو پهلو آب به آسیاب دشمن بریزند.

این قاری که پرونده لواط کاری او بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته با تهدیداتی هم روبه‎رو شده است. تارنمای «آمد نیوز» نزدیک به اصلاح‌طلبان از طرح یک قرارگاه امنیتی براى مختومه کردن پرونده‌ی سعید طوسی، خبر داد.

به گزارش این تارنما اعضای این قرارگاه امنیتی با حضور اعضای شورای مرکزی خود تشکیل جلسه داده تا درباره‌ فضاحت سعید طوسى، تصمیم اتخاذ کند به خصوص پس از آنکه گفته اگر به دادگاه برود صد نفر را با خود پایین می‎کشد.

در این گزارش آمده است که شورای مرکزی این «قرارگاه بصیرتی – عملیاتی» هم‌چنین با تحلیل فایل صوتی «سعید طوسی در گفت‌وگو با یکی از شاهدین»، سخنان طوسی مبنی بر به زیر کشیدن ۱۰۰نفر با خود و بررسی پرونده‌ی وی با حضور یکی از مسئولین قوه‌ی قضاییه، تصمیم به «ترور سعید طوسی» گرفته تا هم از علنی شدن پرونده‌ی «تجاوزات گروهی وی با برخی افراد ذی‌نفوذ به برخی نوجوانان» خودداری کند، هم مسئولیت این ترور را با توجه به سخنان یکی از شکات در برنامه‌ی تلوزیونی، به گردن شکات بیندازد و زمینه بازداشت و اعدام آن‌ها را فراهم کند.

تارنمای “آمدنیوز” گفته که با قبول مسئولیت انتشار این تصمیم محرمانه‌ «قرارگاه بصیرتی- عملیاتی» و آگاهی از میزان فشارها و تخریب‌های پس از انتشار این خبر اعلام می‌دارد؛ هرگونه خدشه به امنیت جانی «سعید طوسی» بر عهده‌ مقامات این «قرارگاه بصیرتی – عملیاتی» است و تنها راه نجات طوسی و نظام از این بی‌حیایی و اعمال غیرشرعی و قبیحه، «برپایی دادگاهی عادل و صالح با حضور هیئت منصفه» و «اجرای عدالت» در این خصوص است.

این تارنما در پایان از مردم ایران و مخاطبان خواسته «هشتگ» #درخواست_مجازات_سعید_طوسی را در شبکه‌های اجتماعی براى مطالبه محاکمه طوسى فعال کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
FacebookBalatarinTelegram

Check Also

Usef – Bemoon Pisham OFFICIAL VIDEO

artist: USEF song: BEMOON PISHAM label: MYSTERY4 RECORDS director: ARASH RAOUF http://fb.com/mystery4 http://instagram.com/mystery4official http://mystery4.com http://youtube.com/mystery4 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

"
2016

Watch Dragon ball super