Home / TV of IRANIAN / خاطره وحشتناک ستاره سرشناس زن از تجربه سقط جنین

خاطره وحشتناک ستاره سرشناس زن از تجربه سقط جنین

سانیا ریچاردز رز دونده مشهور آمریکایی که دو مدال طلای رقابت های دوومیدانی 400 متر المپیک 2008 و 2012 را کسب کرده است از حقیقت بسیار تلخی پرده برمی دارد.
او که اکنون 32 سال دارد از سقط جنین های پی در پی ورزشکاران زن پرده برمی دارد. او در اینباره گفت: «موضوع سقط جنین در ورزش Sport چیزی است که اصلا به آن پرداخته نمی شود. »

ریچاردز رز که به تلخی اعتراف می کند خود یکبار دست به سقط جنین زده در گفت و گو با سایت “اسپورت ایلوستریت ” می گوید: « من دونده زنی را نمی شناسم که تا به حال دست به سقط جنین نزده باشد. »

وی گفت: «امیدوارم باز شدن بحث سقط جنین در زنان دونده باعث شود که ورزشکاران جوان دیگر تجربه تلخ من را نداشته باشند.»

بر اساس صحبت های ریچاردز رز این طور برداشت می شود که او برای موفقیت در المپیک 2004 سقط جنین کرده است.

او در ادامه به مشکلات زنان ورزشکار برای باردار شدن اشاره می کند.

ریچاردرز رز افزود: «زمانی که سقط جنین کردم اطمینان داشتم دیگر نمیتوانم بدوم اما این چنین نشد. دکترها به من گفته بودند حداقل 14 روز نباید تکان بخورم اما این زمان زیادی برای من بود. اینها خاطرات تلخی از سقط جنین است که دلم میخواهد دختران جوان تر از خودم آنها را یاد بگیرند و هرگز اشتباه تلخ من را تکرار نکنند.»

این دونده مدال آور المپیکی خاطرنشان کرد: «اطمینان دارم خدا من را می بخشد اما من خودم را هرگز نمی بخشم. من میتوانستم انتخاب بهتری داشته باشم. اکنون میخواهم مادر باشم و فرزند به دنیا بیاورم. »

این دونده زن با ارون رز بازیکن فوتبال آمریکایی ازدواج کرده است.

"
2016

Watch Dragon ball super