خانه / ویدیو های تی وی پلاس / تحلیل آقای خواننده درباره جادوگر: اگر مشاور خوب داشت، در رئال مادرید توپ می زد !

تحلیل آقای خواننده درباره جادوگر: اگر مشاور خوب داشت، در رئال مادرید توپ می زد !

خواننده مطرح پاپ کلاسیک مهمان ما در کافه خبر بود و از علایق ورزشی خود گفت.

زاوش محمدی: حامي پس از چند سال دوري دوباره سال گذشته به سطح اول موسيقي كشور بازگشت و موفقيتي چشمگير داشت. او كه از كودكي به دليل شغل پدرش به استاديوم آزادي مي‌رفت، علاقه زيادي به فوتبال و بسكتبال دارد. حامي از وضعيت اين روزهاي فوتبال ايران ناراضي است و مي‌گويد بعضي بي‌اخلاقي‌ها، ورزش و مخصوصاً وضعيت فوتبال ايران را به چالش كشيده است:

* شما در كنار خوانندگي چند سال هم عضو تيم فوتبال و بسكتبال هنرمندان بوديد. توضيح مي‌دهيد چطور شد كه وارد دنياي ورزش شديد؟

اين موضوع به سال‌ها قبل برمي‌گردد. زماني كه پدر من مدير مجموعه ورزشي آزادي بود و از آن زمان من تمام بازي‌هايي كه در اين استاديوم برگزار مي‌شد را تماشا مي‌كردم. آن دوران هم پرسپوليس در استاديوم آزادي بازي مي‌كرد و استقلال در امجديه. من از آن زمان خاطرات زيادي دارم مخصوصاًٌ بازي پرسپوليس و هما كه پرسپوليس ۶ گل زد. همچنين پدرم مربي فوتبال بود و به همين دليل من هم علاقه زيادي به فوتبال پيدا كردم.

* اين موضوع باعث نشد تا شما فوتباليست شوي؟

فوتبال براي من يك تفريح و سرگرمي بزرگ بود. در كودكي هميشه خانه بودم و اهل بيرون و كوچه نبودم و همچنين به دليل فيزيك ضعيفم نتوانستم عملكرد خوبي در فوتبال داشته باشم و به همين خاطر هميشه دروازه‌بان بودم اما به مرور زمان كه وضعيت بدني بهتري پيدا كردم، علاقه‌ام به ورزش بيشتر شد و به خاطر قد بلندم جذب بسكتبال شدم. مدتي در تيم انتظام زير نظر حميد كاشاني بازي كردم. بعد از آن سربازي رفتم و جذب موزيك شدم تا اينكه تيم فوتبال و بسكتبال هنرمندان تشكيل شد و در چند بازي تيم هنرمندان را همراهي كردم اما سال گذشته از ناحيه زانو دچار مصدوميت شدم و بازي نكردم.

* تيم مورد علاقه‌ات در اين سال‌ها كدام تيم بود؟

من به خاطر تيري آنري طرفدار آرسنال بودم. آن تيم هم تميز بازي مي‌كرد و ليگ برتر انگليس را هر روز تماشا مي‌كردم. جالب اينجاست كه آن روزها بارسلونا و رئال‌مادريد آن‌قدر پرطرفدار نبودند و مردم بيشتر طرفدار منچستريونايتد، بايرن‌مونيخ و ليورپول بودند. به خاطر فرگوسن هم كمي علاقه به منچستر داشتم اما در دوران نوجواني و جواني مثل همه هم‌نسل‌هايم طرفدار آرژانتين و مارادونا بودم. در سال‌هاي اخير به دليل فوتبال منطقي و تكضرب هوادار آلمان هستم و دوست داشتم در جام جهاني و رقابت‌هاي ديگر تيم ملي آلمان قهرمان شود اما اين روزها به دليل اتفاقاتي كه در قرعه‌كشي جام جهاني و ليگ قهرمانان رخ داد و همچنين سياست‌ها و آلودگي‌هايي كه در فوتبال ما وجود دارد، از فوتبال كمي فاصله گرفتم و اين موضوع آزارم مي‌دهد. حتي بازي ايران و آرژانتين را هم نگاه نكردم.

همچنین بررسی کنید

گرانترین نوع سیگار با روکش طلا برای پسران پولدار ایرانی‌!

گرانترین نوع سیگار با روکش طلا برای پسران پولدار ایرانی‌! گرانترین نوع سیگار با روکش …

پرش از ارتفاع ۴۳۰۰ متری با سگ‌های جنگی + عکس

پرش از ارتفاع ۴۳۰۰ متری با سگ‌های جنگی + عکس پرش از ارتفاع ۴۳۰۰ متری …

"
2016

Watch Dragon ball super