خانه / اخبار / برده داری؛ داعش و عربستان سعودی ادامه دهنده سنت پیامبر مسلمانان

برده داری؛ داعش و عربستان سعودی ادامه دهنده سنت پیامبر مسلمانان

از بدو پیدایش اسلام برده‌داری اهمیت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی زیادی برای مسلمانان داشته‌است.

ISIS SEX SLAVE STORY

به گزارش«محبت نیوز» در حالیکه رسانه های وابسته به جمهوری اسلامی سعی دارند که عنوان نمایند اعمال و افعال ناشایست گروه دولت اسلامی موسوم به داعش هیچ ارتباطی با اسلام حقیقی ندارند، اما طبق نظر سنجی که اخیرن در کانال تلگرام محبت نیوز صورت پذیرفت بیش از ۷۰ درصد شرکت کنندگان در این نظر سنجی بر این باورند که داعش نماینده اسلام حقیقی و مجری راستین آن می باشد.

در تازه ترین خبرها در مورد نماینده اسلام حقیقی، روزنامه انگلیسی “سان” نوشت که  داعش یک دختر ایزدی اهل عراق را در مزایده ای در عربستان سعودی دیگر نماینده اسلام واقعی، فروخته است.

این روزنامه در کنایه ای به مقامات کشورش نوشت:«این مزایده فروش جنسی دختر ایزدی، در عربستان کشوری که یکی از متحدان کشور انگلیس است انجام شده است. این مساله اکنون زمانی مشخص شده است که یکی از اعضای داعش کشته شده است و تصاویر فروش این دختر ایزدی در موبایل او موجود بوده است.»

گروهی از نیروهای عراقی بعد از کشته شدن این مقام داعشی، متوجه شدند که این مزایده جنسی در کشور عربستان شکل گرفته است.

هر چند این موارد در دنیای امروز از دیدگاه بشریت مذموم و نکوهیده قلمداد می گردد اما حقیقت ماجرا در این نکته نهفته است که همه این دولتها و کشورهایی که نمایندگان اسلام واقعی می باشند به خوبی می دانند که طبق شریعت و احادیث اسلامی اجازه انجام چنین اموری به آنان داده شده است و با اعتقادات اسلامی آنان منافاتی ندارد.

در واقع برده‌داری در اسلام پذیرفته شده و احکام و شرایط آن به طور مفصل در قرآن و احادیث و در شریعت اسلام مشخص شده است. محمد، پیامبر اسلام و یارانش در طول حیاتشان بردگان زیادی را خریده و مبادله کردند. در اسلام بردگی به دو صورت ایجاد می‌شود یکی برده‌سازی کفار حربی از طریق به اسارت درآوردن آنان و دیگری به صورت ارثی یعنی فرزندان بردگان.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
FacebookBalatarinTelegram

همچنین بررسی کنید

نگاهی به اختلافات حقوقی درباره شهر اورشلیم

منبع پخش – https://ir.voanews.com/a/us-israel-jerusalem/4393302.html مرتبط

جان بولتون: بازرسی ها به اندازه کافی نبوده است

جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید ساعتی پیش در مصاحبه با شبکه ای بی …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super