خانه / ویدیو های تی وی پلاس / اقدام غیراخلاقی مرد متاهل با عکس و فیلم های خصوصی زن شوهردار

اقدام غیراخلاقی مرد متاهل با عکس و فیلم های خصوصی زن شوهردار

مرد متاهل که عاشق زن شوهرداری شده بود وقتی در برابر جواب منفی این زن در محل کارش قرار گرفت با انتشار عکس های خصوصی زن جوان به انتظار جواب مثبت نشست که پلیس به سراغش رفت.
ساعت ۱۱ صبح سه شنبه ۲۷ مهرماه سال جاری زن جوانی به نام نازنین با مراجعه به پلیس فتای شهر آبادان از ماجرای انتشار عکس های خصوصی اش توسط یکی از همکارانش در فضای مجازی پرده برداشت.
این زن به ماموران گفت: چندی پیش بهادر که صاحب زن و ۳ بچه است در محل کار به سراغم آمد و با اطلاع از این که من ازدواج کردم پیشنهاد دوستی داد که من با شنیدن این حرف از وی عصبانی شده و جواب رد به پیشنهاد دوستی اش دادم.
وی افزود: بهادر با هک کردن گوشی موبایلم توانسته به عکس ها و فیلم های خصوصی ام دسترسی پیدا کرده و یک روز با من تماس گرفت و ادعا کرد که اقدام به انتشار عکس هایم کرده است که در این لحظه صدایش را ضبط کردم و این در حالی بود که وقتی از این ماجرا با یکی از همکارانم صحبت کردم عنوان کرد که بهادر مرد خوبی است و حرفهایم را باور نکرد.
نازنین ادامه داد: وقتی عکس های من در فضای مجازی پخش شد ماجرا را به همسرم گفتم و او با وجود اینکه من کارمند رسمی اداره دولتی هستم و سالها سابقه کار دارم مانع رفتن به سرکار شده و بهادر باعث به هم ریخته شدن زندگی ام شده است.
بدین ترتیب تیمی از کارشناسان پلیس فتای آبادان برای تحقیقات فنی وارد عمل شده و پی بردند عکس ها از گوشی بهادر انتشار پیدا کرده است و همین کافی بود تا این مرد متاهل دستگیر شود.
در این مرحله ماموران روز پنج شنبه ۲۹ مهرماه موفق به دستگیری بهادر در محل کارش شدند و این مرد ابتدا خود را در ماجرای انتشار عکس های خصوصی نازنین بی گناه می دانست اما وقتی در برابر مدارک و شواهد پلیسی قرار گرفت لب به سخن باز کرد.
این مرد ۳۵ ساله به ماموران گفت: حدود ۲ سال است که با نازنین همکارم و با وجود اینکه زن و بچه دارم به او علاقه مند شدم و در این مدت چند بار به وی ابراز علاقه کردم اما نازنین با شنیدن حرفهایم عصبانی می شد و سعی می کرد از من فاصله بگیرد تا اینکه با نصب یک برنامه در گوشی ام توانستم گوشی موبایل نازنین را هک کنم و قصد داشتم با تهدید به انتشار عکس هایش با او در رابطه باشم اما بی فایده بود.
وی افزود: وقتی نازنین درباره مزاحمت هایم به رییس اداره شکایت کرد تصمیم به انتقام گیری گرفتم و فکر می کردم با انتشار عکس ها ،شوهر نازنین از زنش جدا می شود و من می توانم جای شوهرش را بگیرم که در این مرحله دستگیر شدم.
بنا به این گزارش، متهم پس از اعترافات به دستور بازپرس پرونده با قرار وثیقه روانه زندان شد.

همچنین بررسی کنید

واکنش هنرمندان ایرانی در داخل و خارج کشور به اعتراض گسترده مردم!

صدای آمریکا : تظاهرات اعتراضی مردم ایران در شهرهای مختلف بازتاب گسترده ای در شبکه …

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد»

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد» شهبانو فرح …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super